علی پروین روی تخت بیمارستان قرار گرفت

علی پروین یکی از اسطوره های تیم پرسپولیس تهران به دلیل بیماری در یکی از بیمارستان های تهران بستری شده است. در ادامه سایت ورزشی با خبر مهم “علی پروین روی تخت بیمارستان قرار گرفت” همراه ما باشید.

علی پروین روی تخت بیمارستان قرار گرفت

به گزارش سایت ورزشی ، علی پروین اسطوره باشگاه پرسپولیس به دلیل بیماری بستری شده است. ایشان در هفته های اخیر حضور فعالی در فوتبال داشته و در جشن قهرمانی نیز مدال های بازیکنان تیم را به آنها اهدا نموده است. و با اتفاق تلخ روبرو شده است. اسطوره باشگاه پرسپولیس و تیم ملی ایران هم کنون در بیمارستان بستری شده و زیر نظر پزشکان معالج قرار دارد.

علی پروین روی تخت بیمارستان قرار گرفت

دلیل اصلی بستری شدن اسطوره پرسپولیس

علی آقا پروین یکی از اسطوره های تیم پرسپولیس و پیشکسوت فوتبال ایران در بیمارستان بستری شد. و این اتفاق موجی از نگرانی را در بین ورزش دوستان به وجود آورد. خوشبختانه به نظر می رسد این مسئله چندان حاد نبوده و قضیه به دلیل مشکل غذایی بود که علی آقا خورده بودند. یکی از نزدیکان ایشان با تایید بستری شدن او در بیمارستان بیان کردند. متاسفانه این اتفاق رخ داد و علی پروین در یکی از بیمارستان های حوالی خیابان جردن بستری شد.

اما مسئله آنچنان حاد نبود و اصلا جای نگرانی نیست. زیرا پزشکان همه چیز را تحت کنترل خودشان دارند. واقعیت این بود که علی پروین برای شرکت رد یک ضیافت به رستوران رفت و غذایی که آنجا خورد معده او را بهم ریخت و باعث مسمومیت ایشان گشت. به خاطر اینکه خانواده و دوستانش تصمیم گرفتند برای اینکه مشکل جدی نشود و او را به بیمارستان منتقل کردند. اما جای نگرانی وجود ندارد و همه چیز به طور کامل در کنترل تیم پزشکی قرار دارد. لطفا نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها درباره ایشان بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *