تمام بازیکنان استقلال بالای 50 درصد دریافتی داشتند

تمام بازیکنان استقلال بالای 50 درصد دریافتی داشتند ، استقلال تهران در این فصل با بدهی های سنگینی روبرو شده است. یکی از سنگین ترین رقم بدهکاری باشگاه در پرونده استراماچونی سرمربی قبلی باشگاه است. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه باشید.

 

استقلال تهران جزو باشگاه بدهکار امسال:

استقلال یکی از مدعیان اصلی قهرمانی لیگ برتر امسال با چالش های زیادی روبرو است. در یک مصاحبه تلویزیونی فتح الله زاده حتی از طرفداران فوتبال درخواست مساعده و کمک داشته است. ظاهرا رقم بدهی باشگاه به استراماچونی بسیار سنگین تر از این حرفا است. حالا استقلالی ها مدعی شدند که تا عید نوروز تمام بازیکنان استقلال بالای 50% از دریافتی خود را گرفته اند. مشکلات مختلف مالی در این باشگاه تهرانی باعث اعتراض بازیکنان تیم شده است. حتی برخی از این بازیکنان ماشین و املاک خود را فروخته اند تا به احترام باشگاه سخنی بابت مسائل مالی مطرح ننمایند.

 

تمام بازیکنان استقلال بالای 50 درصد دریافتی داشتند

به گزارش سایت ورزشی ، به نقل از خبرگزاری مهر در حالی چند روز پیش بیان شد که استقلال و بازیکنانش از شرایط مالی ناراضی می باشند. حتی برخی اعتراضاتی داشتند و از حضور در تمرینات تیم امتناع نموده بودند. استقلال با رقم سنگین بدهی به افرادی همچون استراماچونی با چالش زیادی روبرو شده است.حالا مسئولان باشگاه توضیحاتی درباره شرایط بازیکنان و مسائل مالی تیم ارائه داده اند. یکی از اعضای استقلالی در این باره گفت: تقریبا تمام بازیکنان استقلال ۵۰ درصد از قرارداد خود را گرفته‌اند. حتی ۱۰ بازیکن بالای ۷۰ درصد دریافتی داشته‌اند.

استقلال تهران با هدایت ساپینتو و مدیریت تحت رهبری علی فتح الله زاده در این فصل چالش های زیادی را پیش روی خودش می بیند. این تیم تهرانی یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ برتر است. ولی شرایط نابسامان مالی باعث شد تا حتی مدیریت از مردم برای تامین مالی باشگاه کمک بخواهد. به نظر شما استقلال از این روزهای بحران خارج می شود؟

mohamadnd
17 مارس 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *