اتهام خشونت خانگی علیه آنتونی ستاره قرمزها

آنتونی وینگر منچستریونایتد انگلیس می باشد. که از طرف نامزد سابق خودش مورد اتهام خشونت خانگی قرار گرفته است. ظاهرا نامزدش در حال آماده سازی یک سند هفتاد صفحه ای بر علیه این ستاره یونایتدی ها برای ارائه به پلیس می باشد. در ادامه سایت ورزشی با اتهام خشونت خانگی علیه آنتونی ستاره قرمزها همراه ما باشید.

اتهام خشونت خانگی علیه آنتونی ستاره قرمزها

به گزارش سایت ورزشی ، نامزد اسبق آنتونی ستاره یونایتد از او به دلیل خشونت خانگی به پلیس شکایت کرد. آنتونی تمامی اتهامات خودش را رد نمودن و آنها را کذب محض دانسته و مطمئن است که بی گناه می باشد. گابریلا کاوالین قبلا علیه وینگر 85 میلیون پوندی که در زادگاه خودش برزیل تحت بازجویی می باشد شکایت کرده بود. ادعاهای تازه کاوالین نخستین بار توسط رسانه برزیلی UOL انتشار یافت. دختر 23 ساله که دی جی و اینفلوئنسر برجسته با 500 هزار فالوور در اینستاگرام می باشد. ایشان ادعا نمود که وقتی با بازیکن سابق آژاکس که در منچستر زندگی می کرد مورد خشونت خانگی و ضرب و شتم قرار گرفت. رسانه گزارش داد که وکیل های کاوالین آماده هستند تا سند 70 صفحه ای در این زمینه با جزئیات کامل به پلیس ارائه دهند.

اتهام خشونت خانگی علیه آنتونی ستاره قرمزها

ونسا سوزا وکیل کاوالین ادعا کرد که آنتونی یک سری پیام های تهدید آمیز به موکلش ارسال نمود. او را در خانه حبس کرد و مورد خشونت قرار داد. اینفلوئنسر اینستاگرامی همچنین به رکورد تی وی دومین کانال پربیننده برزیل نیز اتهامات آنتونی را مطرح نمود. کاوالین قبلاً در شکایتی به پلیس سائوپائولو، آنتونی را متهم کرده بود که به او چهار بار حمله کرده. این پرونده همچنان در برزیل در دست بررسی است. آنتونی در ماه ژوئن در بیانیه‌ای طولانی در اینستاگرام خود به این اتهامات واکنش نشان داد. او گفت که مطمئن است بی‌گناهی او ثابت خواهد شد . و آسیب‌هایی که به چهره او وارد شده در گذشته باقی خواهد ماند.

در ادامه نوشت:

«به دوستان، طرفداران و دنبال‌کنندگان. به خاطر شما پس از ارائه اظهاراتم در ایستگاه پلیسی که تحقیقات مربوط به من در آن انجام می‌شود، می‌خواهم برای اولین بار از زمانی که به دروغ متهم به تجاوز و خشونت شده‌ام، صحبت کنم. تا این لحظه سکوت کردم تا در روند تحقیقات خللی ایجاد نشود، اما در تمام این روزها من و خانواده‌ام در سکوت رنج کشیدیم. با وجود اینکه من در یک جامعه بسیار محروم به دنیا آمدم و بزرگ شدم، اما هرگز در موقعیتی مشابه این وضعیت قرار نگرفته بودم که در آن اتهام نادرست باعث قضاوت عمومی و ناعادلانه برخی افراد شود. بعد از اتمام تحقیقات، بی‌گناهی من ثابت خواهد شد، مسلماً عدالت برقرار خواهد شد و آسیب اولیه به چهره من در گذشته باقی خواهد ماند. از پیام‌های حمایتی بی‌شماری که در این دوران بسیار سخت برایم ارسال کردید سپاسگزارم.»

اتهام خشونت خانگی علیه آنتونی ستاره قرمزها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *