امین اسماعیل نژاد بمب والیبال ایران

یک اتفاق بزرگ در والیبال ایران در حال رخ دادن است. حرکت بزرگ و زیبا را برای ستاره والیبال ایران باید تمام شده بدانیم. امین اسماعیل نژاد یکی از والیبالیست های حرفه ای تیم ملی ایران است. در ادامه سایت ورزشی با امین اسماعیل نژاد بمب والیبال ایران همراه شوید.

 

اسماعیل نژاد ستاره والیبال ایران:

به گزارش سایت ورزشی ، امین اسماعیل نژاد فصل بسیار سختی را در لیگ برتر والیبال پشت سر گذاشت. این بازیکن در مسابقه ملی سال قبل نیز عملکرد درخشانی داشت. او علاقه داشت که با حل شدن مشکلات مرتبط با سربازی اش به تیمی که دوست دارد برود. اما اوضاع آنطور که می خواست پیش نرفت و امین تا پایان لیگ در پاس گرگان ماندگار شد. او با عملکرد خاص و بی نظیرش توانست تیم را تا نیمه نهایی مسابقات پیش ببرد.

امین اسماعیل نژاد ستاره جذاب والیبال ایران در لیگ ملت های سال قبل نیز محسوب می شد. او جزو مهم ترین رکن های موفقیت ایران در لیگ ملت ها است. عملکرد او حتی مورد تشویق و تمجید بزرگان والیبال دنیا همانند ویتال هاینن، سرمربی سابق تیم ملی لهستان قرار گرفت. پشت خط زن تیم والیبال ایران این روزها بدون حاشیه و اتفاقات تلخی که سال قبل برایش رخ داد، کار تمریناتش را در تیم ملی دنبال می کند. او انگیزه زیادی دارد تا موفقیت هایش را تکرار نماید.

امین اسماعیل نژاد بمب والیبال ایران

امین اسماعیل نژاد بمب والیبال ایران

ظاهرا این بازیکن انگیزه دو برابر برای درخشش در رقابت های ملی دارد. او در یک باشگاه سطح اول اروپایی حاضر شده است. و حالا می خواهد جزو ستاره های والیبال ایران بماند. حتی تیم فصل آینده اش را نیز انتخاب کرده است. قبلا نیز علاقه اش را نسبت به سری آ مطرح کرده بود. حالا با یک قرارداد او با تیم بزرگ حاضر در لیگ نهایی کرده است. ظاهرا امین اسماعیل نژاد امروز رسما با یک باشگاه مطرح و مدعی ایتالیایی در سری آ قرارداد امضاء کرده است. به درخواست باشگاه و مسئله تبلیغ و اسپانسر و حق تصویر نام تیم جدید اسماعیل نژاد در تاریخ 1 ژوئن رسما اعلام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *