اعلام حضور تیم ملی هندبال بانوان ایران در مسابقات قهرمانی جهان

اعلام حضور تیم ملی هندبال بانوان ایران در مسابقات قهرمانی جهان، در آستانه برگزاری بیست و ششمین دوره مسابقات قهرمانی هندبال بانوان جهان، فهرست نهایی تیم ملی هندبال بانوان ایران رونمایی شد. این گروه متشکل از تیمی متشکل از 16 ورزشکار با استعداد، برای به نمایش گذاشتن قدرت خود در صحنه بین المللی حاضر شد. این خبر از طریق خبرگزاری ورزشی اعلام شد و اسامی بازیکنان منتخب کشور برای حضور در این مسابقات معتبر اعلام شد.

اعلام حضور تیم ملی هندبال بانوان ایران در مسابقات قهرمانی جهان

لیست تیم ملی هندبال

مینا وطن پرست، هانیه لک، آرزو محمدی، ساناز رجبی، مائده اسحقی، فاطمه مرحیس، ستاره رحمانیان، اسراء زندی، آرزو کیانی آرا، بهار ایزدگشب، عطیه شهسواری، زهرا فتعلیه فقیهی، بهار ایزدگشب، زهرا فتعلیه، فرهانی فقیهی و زهرا فقیهی در این فهرست حضور دارند. ، حدیث نوروزی و مهربان بدوی. مسئولیت نمایندگی ایران در عرصه جهانی هندبال به این افراد ماهر سپرده شد.

اعلام حضور تیم ملی هندبال بانوان ایران در مسابقات قهرمانی جهان
اعلام حضور تیم ملی هندبال بانوان ایران در مسابقات قهرمانی جهان

کادرفنی ماهر

کمک و هدایت این بازیکنان مستعد کادر فنی ماهر خواهد بود. الهام سلوکی سرپرستی را بر عهده می گیرد و غلامعلی اکبرآبادی به عنوان مشاور فنی، خدیجه قانع به عنوان مربی و اکرم حبیب لو به عنوان فیزیوتراپ حمایت می شوند. با تخصص و راهنمایی آنها، این تیم به خوبی برای عبور از چالش هایی که در انتظار آنها در مسابقات قهرمانی است، مجهز است.

تدارکات

تدارکات در حال انجام است و تیم ملی قرار است عصر روز سه شنبه 16 آذرماه از فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد دانمارک حرکت کند و مسابقات قهرمانی در سه کشور میزبان نروژ، دانمارک و سوئد برگزار شود. این مسابقات قرار است از 9 تا 26 آذرماه با حضور تیم ملی هندبال بانوان ایران در شهر هرنینگ دانمارک برگزار شود.

تیم ملی هندبال بانوان
تیم ملی هندبال بانوان

تیم بانوان ایران

تیم ایران با اقتباس از مهارت و اراده جمعی خود، خود را در یک گروه رقابتی در کنار آلمان، لهستان و ژاپن می بیند. در حالی که آنها برای رویارویی با این حریفان قدرتمند حاضر می شوند. تیم متمرکز و مصمم است و با هدف نشان دادن در این مسابقات قهرمانی مورد انتظار است.

تیم ملی هندبال بانوان ایران با حمایت مربیان، کادرفنی و ملتی که پشت سر آنهاست، حاضر است. تا استعداد، کار تیمی و روحیه تزلزل ناپذیر خود را در حالی که این سفر هیجان انگیز را برای رقابت در عرصه جهانی آغاز می کند، به نمایش بگذارد. این انتظار در حالی شکل می‌گیرد که هواداران مشتاقانه منتظر شروع مسابقات هستند. و مشتاقانه شاهد عملکرد و دستاوردهای تیم در این رویداد ورزشی جهانی هستند.

Pooria
27 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *