یک ملی پوش دیگر به تیم فوتبال بانوان سپاهان پیوست

یک ملی پوش دیگر به تیم فوتبال بانوان سپاهان پیوست، باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اصفهان در اقدامی اخیر با افتخار از اضافه شدن یک ملی پوش مطرح دیگر به تیم فوتبال بانوان خود خبر داد. مرضیه فیضی فوتبالیست مستعد اهل گاز برخوار اصفهان با عقد قراردادی رسماً به جمع باشگاه فولاد مبارکه سپاهان پیوست.

یک ملی پوش دیگر به تیم فوتبال بانوان سپاهان پیوست

باشگاه بانوان

این خبر هیجان انگیز روز یکشنبه توسط باشگاه سپاهان منتشر شد و بر تعهد مرضیه فیضی برای عضویت در خانواده سپاهانی تاکید کرد. فیضی که افتخار ویژه پوشیدن پیراهن تیم ملی بانوان کشورمان را داشت، تجربه های فراوانی را برای تیم جدیدش به ارمغان می آورد که پیش از این در باشگاه های اروپایی بازی کرد.

یک ملی پوش دیگر به تیم فوتبال بانوان سپاهان پیوست
یک ملی پوش دیگر به تیم فوتبال بانوان سپاهان پیوست

مرضیه فیضی

قرارداد مرضیه فیضی به دنبال خریدهای قابل توجه سپاهان انجام شد که جایگاه آنها را در فوتبال بانوان تقویت کرد. پیش از این الهام فرهمند، کاپیتان سابق تیم بانوان سپاهان در فصل گذشته و فاطمه عادلی، مدافع ملی پوش این تیم نیز قراردادهای خود با سپاهان را روی کاغذ آورده بودند.

قابل ذکر است که امضای این قراردادها با رنگ سفید به این معنی است که بازیکنان به باشگاه وکالت می دهند تا شرایط و ضوابط قرارداد و همچنین بندهای فسخ آن را مطابق با منافع باشگاه نهایی کند.

الهام فرهمند

الهام فرهمند که وارد دومین سال حضورش در سپاهان می شود. رزومه چشمگیری دارد که از جمله آنها می توان به حضور در تیم ملی فوتبال بانوان اشاره کرد. او در طول سال‌ها بازیکن کلیدی طلای پوشان بوده و عمدتاً در پست دفاعی بازی می‌کند. کمک های او باعث شد تا تیم سپاهان دو بار مقام سوم و سال گذشته مقام دوم لیگ برتر بانوان را کسب کند.

در اطلاعیه جداگانه ای از سوی باشگاه سپاهان تایید شد که فاطمه عادلی دیگر عضو جدایی ناپذیر ترکیب مدافعان ملی پوش نیز قرارداد خود را برای فصل آینده امضا کرد.

قرارداد ها

این قراردادها نشان از تعهد سپاهان به حفظ و تقویت تیم فوتبال بانوان خود دارد و نیلوفر اردلان سرمربی تیم فوتبال بانوان سپاهان نیز پیش از این پنج روز پیش قرارداد خود را با این باشگاه تمدید کرد. این باشگاه مجدانه در تلاش است تا آینده بازیکنان ستاره خود را بر اساس توصیه های مربی تضمین کند.

باشگاه فوتبال بانوان سپاهان اصفهان
باشگاه فوتبال بانوان سپاهان اصفهان

نتیجه

شایان ذکر است که تیم فوتبال بانوان سپاهان در فصل گذشته به موفقیت چشمگیر نایب قهرمانی ایران دست یافت. سپاهان با این اضافه شدن هیجان انگیز به فهرست خود، حاضر است تا در فصل آینده به تعالی خود در فوتبال بانوان ادامه دهد.

باشگاه سپاهان و هوادارانش مشتاقانه منتظر فصل پیش رو و عملکرد این بازیکنان مستعد در زمین هستند. منتظر اخبار بیشتر در مورد تیم فوتبال بانوان سپاهان باشید که در تلاش برای عظمت در دنیای ورزش هستند.

Pooria
17 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *