تیم بعدی عارف غلامی مشخص شد

عارف غلامی از جمله بازیکنان خوب باشگاه استقلال تهران بود که در دو ماه اخیر بارها اعلام شد که دوباره به استقلال باز می گردد. اما هربار یک موضوع مانع از این رخداد بوده است. عارف سال قبل به یکباره توسط باشگاه کنار گذاشته است و علت آن هنوز نامشخص است. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید با تیم بعدی عارف غلامی مشخص شد.

 

تیم بعدی عارف غلامی مشخص شد

به گزارش سایت ورزشی ، عارف غلامی مدافع فصل قبل باشگاه استقلال درباره عدم تمدید قرارداد خودش حرف و حدیث های زیادی شنیده است. این بازیکن گرگانی هنوز بدون تیم مانده است. و گفته شده که تیم بعدی او نیز دوباره استقلال است و قصد دارند هر طور شده دوباره او را به این باشگاه بازگردانند. عارف غلامی از جمله بازیکنان فوتبال است. او به دلیل انتشار برخی مطالب سیاسی و انتقادی در صفحه اینستاگرام خودش از سمت باشگاه مورد مواخذه قرار گرفت. این فوتبالیست حتی تا آستانه کنار گذاشتن از تیم نیز پیش رفت و در پایان فصل نیز موفق به ادامه همکاری با آبی ها نشد.

تیم بعدی عارف غلامی مشخص شد

جواد نکونام وقتی که به استقلال آمد و بر روی نیمکت قرار گرفت هر طور شده می خواست عارف به تیم بازگردد. ولی ظاهرا هنوز این امکان فراهم نشده است. چه عواملی مانع از چنین اتفاقاتی شده برای مسئولان و کادر فنی استقلال مشخص است. ولی هیچ اقدام و فعالیت لازم در این زمینه انجام نگرفته تا مشکل این بازیکن برطرف گردد. شنیده ها از آن حکایت دارد که غلامی همچنان امید دارد تا بعد از رفع مشکلاتش بتواند دوباره کنار هم تیمی ها در تهران مسابقه دهد. ناگفته نماند؛ غلامی دوست داشت با حضور در تمرینات استقلال شانس خود برای اضافه شدن به تمرینات تیم ملی جهت حضور در جام ملتهای آسیا را بالا ببرد. که ظاهرا از این نظر فعلاً ناموفق عمل کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *