قیمت آرسنال در ترانسفر مارکت

در این پست از ورزشی، قیمت آرسنال در ترانسفر مارکت و رتبه‌بندی هر بازیکن این تیم را بر اساس افزایش وکاهش ارزش آنها را بررسی خواهیم کرد.

قیمت آرسنال در ترانسفر مارکت

رشد آرسنال تحت هدایت میکل آرتتا در سال‌های اخیر با ارزش تیم کنونی آنها مشخص می‌شود.

ترانسفر مارکت در حال حاضر تیم آرسنال را با ارزش 976 میلیون یورو پس از منچسترسیتی به عنوان دومین تیم ارزشمند در فوتبال جهان ارزیابی می‌کند. با تیم فعلی آرتتا که به طور قابل توجهی با مبلغی کمتر از سیتی ساخته شده است، خیلی دستاورد بزرگی است.

این به لطف بازیکنانی مانند گابریل مارتینلی، مارتین اودگارد و ویلیام سالیبا است که برای توپچی ها درخشیدند. به هین خاطر ارزش بازار آنها از زمان امضای اولیه به طور تصاعدی افزایش پیدا کرده است.

همچنین یک جواهر در تاج آرسنال وجود دارد. بوکایو ساکا، که پس از آکادمی هیل اند، با ارزش ترین دارایی آرسنال است.

ساکا تنها بازیکن بومی نیست که ارزش یک ثروت کوچک را دارد. افرادی مانند امیل اسمیت رو، ادی انکتیا و ریس نلسون در صورت فروش آنها سود کلانی را برای باشگاه به ارمغان می آوردند.

نظر میکل آرتتا درباره‌ی بازیکنان و شرایط تیم

آرتتا معتقد است که همه چیز فقط از اینجا می تواند بهبود یابد. سرمربی توپچی ها پس از نایب قهرمانی فصل گذشته مقابل منچسترسیتی، از مردان کلیدی خود برای ادامه بهتر شدن حمایت کرد.

ما حتی یک بازیکن نداریم که به اوج خود رسیده باشد، هیچکس. و ما به عنوان مربی باید کنجکاو باشیم تا بفهمیم چه کاری می توانیم برای بهبود آنها انجام دهیم.

آنها می توانند یکدیگر را قدرتمند کرده و بازی خود را به سطوح مختلف برسانند. این در مورد هماهنگی همه چیز، و ورود به بازیکنان و گرفتن چیز دیگری از آنها است.

بازیکنان خاصی هستند که باید از نظر رهبری، آنچه که به گروه منتقل می‌کنند، و از نظر مسئولیت‌پذیری نسبت به اتفاقاتی که هر روز اینجا می‌افتد، به سطح متفاوتی بروند.

کارهای زیادی برای انجام وجود دارد. اما بازیکنان قهرمان هستند و ما باید سعی کنیم ابزارهایی را در اختیار آنها بگذاریم که آنها بتوانند بدانند چگونه جلو بروند. لحظاتی وجود دارد که می توان آن بازیکنان را در آن لحظات قرار داد، اما به نظر من اکنون لحظه ای نیست.

برخی استثناهای پرهزینه وجود دارد – برجسته ترین آنها نیکولاس پپه – در حالی که دو تیم هافبک توماس پارتی و گرانیت ژاکا با گذر از سی سالگی، کاهش ارز را تجربه کرده‌اند.

ترانسفر مارکت در حال حاضر تیم آرسنال را با ارزش 976 میلیون یورو پس از منچسترسیتی به عنوان دومین تیم ارزشمند در فوتبال جهان ارزیابی می‌کند.
ترانسفر مارکت در حال حاضر تیم آرسنال را با ارزش 976 میلیون یورو پس از منچسترسیتی به عنوان دومین تیم ارزشمند در فوتبال جهان ارزیابی می‌کند.

رشد و افت ارزش بازیکنان آرسنال در ترانسفر مارکت

ما از طریق ترانسفر مارکت، ارزش نقل و انتقالات بازیکنان ارشد آرسنال را بررسی کرده‌ایم. از زمانی که آنها برای اولین بار به باشگاه پیوسته‌اند، چگونه افزایش یا کاهش یافته است. یا در مورد فارغ التحصیلان آکادمی، ارزش نقل و انتقالات آنها در زمان اولین حضورشان:

1. بوکایو ساکا + 113 میلیون یورو

2. گابریل مارتینلی + 75 میلیون یورو

3. مارتین اودگارد + 50 میلیون یورو

4. ویلیام سالیبا + 42.5 میلیون یورو

5. امیل اسمیت رو + 32 میلیون یورو

6. گابریل ماگالهیس + 2

7. فولارین بالوگون + 21 میلیون یورو

8. آرون رمزدیل + 20 میلیون یورو

9. ادی نکتیا + 17 میلیون یورو

10. بن وایت + 15 میلیون یورو

= 11. گابریل ژسوس + 10 میلیون یورو

= 11. الکساندر زینچنکو + 10 میلیون یورو

= 11. ریس نلسون 10 میلیون یورو

14. راب هولدینگ 6.5 میلیون یورو

= 15. نونو تاوارس + 5 میلیون یورو

= 15. جاکوب کیویور +5 میلیون یورو

16. مت ترنر +3 میلیون یورو

17. مارکینیوس +2 میلیون یورو

=18. آستون تراستی – =

= 18. کایرن تیرنی ==

18. تاکهیرو تومیاسو ==

18. جورجینیو – =

= 18. لئاندرو تروسارد – =

= 18. محمد الننی =

24. آلبرت سامبی لوکونگا 1 میلیون یورو

25. فابیو ویرا 5 میلیون یورو

= 26. توماس پارتی 15 میلیون یورو

= 26. گرانیت ژاکا ۱۵ میلیون یورو

۲۸. نیکلاس پپه ۵۳ میلیون یورو

Pooria
15 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *