نتایج مسابقات روز دوم تیراندازی با کمان | امیدها به کسب مدال بالاست

در این پست از ورزشی نتایج مسابقات روز دوم تیراندازی با کمان در مرحله حذفی مسابقات آسیایی هانگژو چین را بررسی می‌کنیم. امید ملی پوشان به کسب مدال بالاست.

نتایج مسابقات روز دوم تیراندازی با کمان

زهرا نعمتی ملی‌پوش ریکرو ایران پس از دیدار با قزاقستان گفت: همه تلاش خود را می‌کنیم. آمده‌ایم تا بهترین نتایج و مدال‌ها را بگیریم. من همیشه امید دارم.  از روز اول هم روحیه‌ام همینطور بوده است. خدا را شکر همه بچه‌ها خوب مسابقه دادند. رکوردهای خیلی خوبی به جا گذاشته‌ایم. همه بچه ها تیم زحمت فراوان کشیدند. وقت اتفاق خوب است. اینجا میدانی است که اتفاقات خوب باید رخ دهد.

او در خصوص کسب مدال‌ گفت: اینجا همان میدان است. ان‌شاءالله با دعای خیر مردم اتفاق‌های خوبی خواهد افتاد. .همه ما اینجا هستیم تا بهترین نتایج را رقم بزنیم.

نعمتی در پایان در خصوص چین حریف بعدی ایران گفت: حریفان سرسختی هستند. اما اصلاً ناامید نیستیم و نهایت تلاش‌مان را خواهیم کرد.

همچنین آرمین پاکزاد عضو تیم کامپوند مردان ایران که امروز در دور یک‌هشتم نهایی عربستان سعودی را شکست دادند، گفت: شروع خیلی خوبی داشتیم. مسابقه نسخت ما با عربستان بود که پیروز شدیم. و فردا باید به مصاف مالزی برویم. ما نهایت تلاش‌مان را می‌کنیم تا مقابل این حریف که در دور یک‌هشتم نهایی امتیاز بالا کسب کنیم و برنده شویم.

وی درباره شانس کسب مدال در کامپوند تیمی نیز گفت: شرایط‌ خوب است و ما داریم برای کسب مدال تلاش می‌کنیم.

صادق اشرفی دیگر ملی‌پوشان تیروکمان ایران نیز پس از پایان مسابقه با ازبکستان در ریکرو تیمی مردان گفت:  ازبکستان را با اقتدار شکست دادیم الان باید برای بازی با اندونزی خودمان را آماده کنیم. اندونزی یک از سرسخت ترین رقبای ماست.

اشرفی درباره پیش‌بینی‌ از ادامه مسابقات هم گفت: کمی سخت است. ولی نهایت تلاشمان را می‌کنیم تا به جمع 4 تیم برسیم.

همچنین محمد صالح پالیزبان گفت: بازی قبلی ما با عربستان بیشتر دستگرمی بود. به هشت تیم صعود کردیم. الان دیگر کار برای ما از اینجا خیلی جدی می‌شود. حریف بعدی ما مالزی است.آنها را چند بار شکست داده‌ایم. در هر حال نهایت تلاش‌مان را می‌کنیم تا بتوانیم بهترین نتایج را بگیریم و مدال کسب کنیم.

امید نجاری:خدا را شکر حال تیراندازی خوب است

امید نجاری مربی تیم ملی تیرو‌کمان نیز پس از کسب نتایج شاگردانش در مسابقات امروز گفت: خدا رو شاکریم روز خوبی داشتیم. در سه بخش مسابقه دادیم و با قاطعیت پیروز شدیم. حال تیم ما خوب است و امیدوارم این حال خوب تا مرحله نهایی ادامه پیدا کند.

او در ادامه افزود: تیراندازی خیلی سخت است و همه چیز حتی آب و هوا، سرما و گرما بر آن تاثیر دارد. حال تیم ما خوب است و در این بازی ها رکورد جا به جا کردیم. هیچ وقت جزو چهار تیم نبوده‌ایم. این نشان می‌دهد که شرایط‌ خوب است. ان‌شاءالله بهترین نتایج را بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *