اتلتیکو مادرید رئال مادرید – لالیگا.با نزدیک شدن به اولین دربی مادرید در فصل لالیگا، پایتخت اسپانیا پر از هیجان خواهد بود. اتلتیکو مادرید قرار است یکشنبه شب در دیداری مورد انتظار میزبان رقیب همشهری خود یعنی رئال مادرید باشد. در حالی که فصل هنوز در مراحل اولیه است، هر دو تیم شانس های متضادی را تجربه کرده اند و این رویارویی را جذاب تر کرد.

اتلتیکو مادرید رئال مادرید – لالیگا

فصل رولرکوستر اتلتیکو

اتلتیکو مادرید تحت هدایت دیگو سیمئونه در این فصل سفری را با ترن هوایی آغاز کرده است. شکل آنها چیزی کمتر از نامنظم نبوده است و نتایج بین افراط و تفریط تغییر می کند. این تیم قدرت تهاجمی خود را با پیروزی قاطع 7-0 به نمایش گذاشت و سپس با شکست ناامیدکننده 3-0 آن را دنبال کرد. چنین ناهماهنگی برای سیمئونه نگران کننده است، که مشتاق است تیمش ثبات پیدا کند.

شروع عالی رئال مادرید

رئال مادرید برخلاف رقبای شهری خود، شروعی بی عیب و نقص در فصل جدید داشته است. شاگردان زین الدین زیدان در هر 6 بازی خود در رقابت های مختلف از جمله لالیگا پیروز شده اند. فرم چشمگیر آنها باعث شده است که آنها را به عنوان پیشتازان اولیه در رقابت قهرمانی ظاهر کنند و آنها مصمم هستند تا شتاب پیروزی خود را در دربی مادرید حفظ کنند.

ماجراهای لیگ قهرمانان

هم اتلتیکو و هم رئال مادرید اخیراً به لیگ قهرمانان اروپا بازگشتند و نتایج متفاوتی را تجربه کردند. اتلتیکو مقابل لاتزیو به تساوی رسید و ایوان پروودل دروازه بان نقش مهمی در کسب نتیجه داشت. از سوی دیگر، رئال مادرید با گل دیرهنگام جود بلینگهام مقابل یونیون برلین پیروز شد و ششمین گل خود را در همین تعداد بازی ثبت کرد. این ماجراهای متضاد اروپایی ممکن است لایه ای از دسیسه را به دربی آینده اضافه کند.

جزئیات بازی کلیدی

برای طرفدارانی که مشتاق تماشای این مسابقه هیجان‌انگیز هستند، در اینجا جزئیات ضروری وجود دارد:

مکان: مادرید، اسپانیا
ورزشگاه: استادیو سیویتاس متروپولیتانو
تاریخ: یکشنبه 24 سپتامبر 2023
زمان شروع: 20:00 BST / 15:00 ET / 12:00 PT
داور: خاویر آلبرولا روخاس
VAR: گیلرمپ کوادرا فرناندز
رکورد سر به سر

تاریخچه بین این دو غول فوتبال اسپانیا بر این درام می افزاید. در پنج تقابل اخیر خود، رئال مادرید با سه پیروزی دست برتر را در اختیار دارد، در حالی که اتلتیکو یک برد و یک تساوی به دست آورد. آخرین دیدار آنها در لالیگا با تساوی 1-1 در 25 فوریه 2023 به پایان رسید، که نشان می دهد این رقابت مانند همیشه رقابت تنگاتنگی دارد.

اتلتیکو مادرید رئال مادرید
اتلتیکو مادرید رئال مادرید

پیش بینی

پیش بینی نتیجه دربی مادرید همیشه یک کار چالش برانگیز است، زیرا شور و هیجان و غیرقابل پیش بینی بودن این رویارویی ها اغلب از فرم و آمار فراتر می رود. هر دو تیم نقاط قوت و ضعف خود را دارند و در هر روز، هر دو طرف می توانند پیروز ظاهر شوند.

همانطور که هواداران مشتاقانه منتظر این مسابقه هستند، تنها قطعیت این است که ورزشگاه سیویتاس متروپولیتانو با انرژی، شدت و میل شدید برای ادعای حقوق محلی زنده خواهد بود. دوستداران فوتبال در سراسر جهان باید خود را برای نمایشی آماده کنند که جوهر این رقابت تاریخی را در بر گیرد.

Hesam
23 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *