خبر بد برای تر استگن

خبر بد برای تر استگن.دورنمای نیوکمپ تیره می شود زیرا خبر بدی به معنای واقعی کلمه به گوش هواداران باشگاه بارسلونا رسید. مارک آندره تراشتگن. دروازه بان ستاره این باشگاه و ستون فقرات تیم ملی آلمان، باید تحت عمل جراحی کمر قرار گیرد. این اطلاعیه کاتالان ها مانند سایه ای بر چشم انتظاری هواداران افتاد و سوالاتی را در مورد آینده ایجاد کرد.

خبر بد برای تر استگن

وقتی تراشتگن

خبر بد برای تر استگن
خبر بد برای تر استگن

در حاشیه جوایز مارکا در مورد مصدومیتش صحبت کرد، دروازه بان خونسرد به نظر می رسید، اما می توانید جدی بودن وضعیت او را ببینید. “این یک عقبگرد است، بدون سوال. اما سلامتی من در اولویت است. اگرچه او به صراحت خود را به عنوان بهترین دروازه بان جهان معرفی نکرد، اما مهارت های قبلی او منعکس کننده این فرض بود.

داستان رنج این بازیکن 30 ساله در ماه نوامبر و در تعطیلات بین المللی آغاز می شود. کمردرد که در ابتدا به عنوان موقت طبقه بندی می شد، منجر به لغو یک سری بازی شد. او نه تنها دیدار تیم ملی مقابل ترکیه و اتریش را از دست داد، بلکه دیدارهای مهمی را برای باشگاه اسپانیایی خود از دست داد.

سپس عصر سه شنبه شوک وارد شد

سپس عصر سه شنبه شوک وارد شد
سپس عصر سه شنبه شوک وارد شد

بارسلونا رسما اعلام کرد که تراشتگن به عمل جراحی نیاز دارد. مارک آندره تراشتگن در حال جراحی بر روی کمر خود است. در بیانیه باشگاه آمده است: ما انتظار داریم که او برای چند هفته از میادین دور باشد تا بهبود یابد. این خبر برق آسا زد و نگرانی هایی را در مورد قدرت دفاعی این تیم در بازی های آینده ایجاد کرد.

مدت زمان دقیق غیبت فعلاً یک راز باقی مانده است، اما یک چیز واضح است: هر روز بدون تراشتگن یک باخت برای بارسلونا و تیم ملی آلمان است. توانایی های دروازه بان غیرقابل انکار است – حضور او در خط دروازه قبلاً احساس امنیت را منتقل می کرد که اکنون باید به روش های دیگری جبران شود.

بنابراین بارسا

بنابراین بارسا
بنابراین بارسا

با چالش کم کردن فاصله و جمع آوری امتیاز در لیگ و متقاعد کردن در لیگ قهرمانان بدون دروازه بان برتر خود مواجه است. اکنون نگاه ها به بخش پزشکی و بازیکنان جایگزین است. تنها می توان امیدوار بود که بازگشت تراشتگن به میادین به اندازه سیوهای او باشکوه باشد که او را در قلب هواداران جاودانه کرده است.

در این میان، باشگاه باید راهی برای ایجاد ثبات و اعتماد به نفسی که یک تیم برای برتری در غیاب یک بازیکن کلیدی نیاز دارد، پیدا کند. و برای خود تر اشتگن، هدف یک عملیات موفقیت آمیز و توانبخشی بعدی است – بنابراین اولین خط دفاعی برای بازگشت او به بازی در دستان او یا بهتر است بگوییم روی پشت او است.

دنیای فوتبال

مشتاقانه منتظر اخبار بارسلونا خواهد بود – هر چیزی مثبت در میان این اختلال ناخواسته. زیرا اگر ورزش یک چیز را یاد می دهد، آن غیرقابل پیش بینی است – و امیدی که هرگز حتی در لحظه های ضعف خشک نمی شود.

Hesam
5 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *