بارسا 10 امتیاز کمتر از رئال مادرید و خداحافظی با لالیگا

بارسا 10 امتیاز کمتر از رئال مادرید و خداحافظی با لالیگا .باشگاه بارسلونا در لالیگا در موقعیتی نامطمئن قرار گرفت. پس از تساوی ناامیدکننده مقابل گرانادا با 10 امتیاز از رقیب اصلی رئال مادرید عقب است. کسری 10 امتیازی، همراه با عدم ثبات در عملکرد اخیر آنها. توانایی بارسلونا را برای رقابت برای عنوان قهرمانی لالیگا در این فصل مورد تردید قرار داد. تنها 14 بازی باقی مانده و نبردی دشوار در پیش است. کاتالان ها ممکن است به زودی خود را برای غرور و افتخار به جای بازی های نقره ای بیابند.

بارسا 10 امتیاز کمتر از رئال مادرید و خداحافظی با لالیگا

تساوی تلخ مقابل گرانادا

بارسا 10 امتیاز کمتر از رئال مادرید و خداحافظی با لالیگا
بارسا 10 امتیاز کمتر از رئال مادرید و خداحافظی با لالیگا

بارسلونا در تقابل اخیر خود مقابل گرانادا سی اف، یک شکست را تجربه کرد و به تساوی ناامیدکننده 3-3 مقابل یکی از تیم های مبارز لیگ رضایت داد. این عملکرد ضعیف. ناهماهنگی و آسیب‌پذیری‌های دفاعی تیم را بیشتر نشان داد و در نهایت به از بین رفتن امید آنها برای قهرمانی کمک کرد.

شانس کم برای بستن فاصله

علیرغم اینکه بارسلونا در 14 بازی باقی مانده 42 امتیاز در خطر است. با وظیفه دلهره آور غلبه بر فاصله 10 امتیازی با رئال مادرید روبرو است. شانس ریاضی برای رسیدن به عقب بسیار اندک است . بارسلونا را ملزم می کند که نه تنها در تمام بازی های خود پیروزی را تضمین کند. به لغزش های قابل توجه رئال مادرید نیز تکیه کند. به نظر می رسد این چالش تقریباً به اندازه کسب چهار شکست متوالی برای رهبران لیگ غیرممکن است و این احتمال را افزایش می دهد که پیشنهاد دفاع از عنوان قهرمانی بارسلونا در لالیگا در فوریه به پایان برسد.

تقویم مطلوب رئال مادرید

تقویم مطلوب رئال مادرید
تقویم مطلوب رئال مادرید

بازی‌های باقی‌مانده رئال مادرید. قبلاً بازی‌های چالش‌برانگیز مقابل خیرونا و باشگاه اتلتیک را پشت سر گذاشت. دورنمای بازگشت بارسلونا را چالش‌برانگیزتر می‌کند. بلانکوس ها با برخی از حریفان سرسخت تر لیگ روبرو شد. بارسلونا را با فرصت های کمتری برای استفاده از زمین خوردن های احتمالی رقیب خود باقی می گذارد. نبرد پر فراز و نشیب با مبارزات خود بارسلونا با نظم و استحکام دفاعی در مقایسه با فصل قبل تشدید می شود.

خداحافظی زودهنگام با عنوان لالیگا

خداحافظی زودهنگام با عنوان لالیگا
خداحافظی زودهنگام با عنوان لالیگا

از آنجایی که بارسلونا با درک این موضوع دست و پنجه نرم می کند که شکوه لالیگا ممکن است دور از دسترس باشد. این تیم به زودی می تواند خود را برای چیزی جز غرور بازی کند. جدایی سرمربی ژاوی، همراه با نامشخص بودن آینده تیم. لایه دیگری از پیچیدگی را به وضعیت اضافه می کند. با احتمال خروج زودهنگام از لیگ قهرمانان اروپا در برابر ناپولی. بارسلونا ممکن است با چشم انداز انجام بازی های دوستانه در قسمت آخر فصل روبرو شود. در حالی که ظروف نقره ای از دسترس خارج می شوند.

نتیجه

رویاهای بارسلونا برای افتخار لالیگا به سرعت در حال محو شدن است. زیرا فاصله 10 امتیازی و عدم ثبات، امیدهای دفاع از عنوان قهرمانی آنها را از مسیر خود خارج می کند. راه پیش رو دلهره آور به نظر می رسد و تیم به ترکیبی تقریبا غیرممکن از پیروزی ها و لغزش های رئال مادرید نیاز دارد. از آنجایی که کاتالان‌ها با واقعیت سخت کنار می‌آیند. در ادامه فصل ممکن است آن‌ها برای غرور بازی کنند . برای یک تغییر اساسی زیر نظر سرمربی جدید آماده شوند.

Hesam
12 فوریه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *