اشک و لبخند بکهام بعد از گل مسی

دیوید جوزف بکهام ستاره سال های قبل تیم انگلیس و باشگاه منچستر یونایتد که حالا جزو مالکان تیم اینترمیامی به حساب می آید. در بازی دیشب هیجان و اضطراب در چهره بکام کاملا مشهود بود و اولین حضور مسی و گلزنی حسابی او را احساساتی کرده بود. در ادامه سایت ورزشی با اشک و لبخند بکهام بعد از گل مسی همراه ما باشید.

 

اشک و لبخند بکهام بعد از گل مسی

به گزارش سایت ورزشی ، دیوید بکهام اسطوره بزرگ فوتبال جهان حالا با خیال راحت تیمش را با بازیکنان بزرگی نظیر مسی چیده است. دیشب نیز در جریان مسابقه وقتی لیونل مسی با یک گل تماشایی بازی را به نفع میامی تمام کرد حسابی خوشحال شد. بعد از اینکه مسی در اولین مسابقه اش با اینترمیامی گل جذاب و خیره کننده ای زد، دیوید بکام گریه کرد. فوق ستاره آرژانتین از روی نیمکت آمد تا بازی را در دقیقه چهارم وقت اضافه به پیروزی برساند. گل لیونل باعث شد تا اینترمیامی با نتیجه 2-1 در برابر کروس آسول در اولین دیدارش در لیگ کاپ به پیروزی دست پیدا کند.

اشک و لبخند بکهام بعد از گل مسی

یکی از نکات قابل توجه در جریان این مسابقه احساساتی شدن دیوید بکهام 48 ساله است که در حالی اشک می ریخت و همسرش ویکتوریا و دخترش هارپر را در آغوش می کشید. کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس به سمت مالک مشترک اینترمیامی یعنی خورخه ماس رفت که او نیز باور نمی کرد شاهد گلزنی مسی در اولین دیدار باشد. سپس به سمت او رفت و دست داد. این مسابقه دیدنی و جذاب توسط افراد معروف و مشهور در آمریکا دنبال شد و برخی از این افراد در استادیوم حاضر شدند. سرنا ویلیامز و لبرون جیمز نیز کاملا شوکه شدند. با شادی فراوان فریاد زدند. کیم کارداشیان با پسرانش در کنار ویلیامز نشست و در گفتگو قبل از بازی گفت که پسرش سنت او را وادار کرد که به ورزشگاه بیاید.

اشک و لبخند بکهام بعد از گل مسی

mohamadnd
23 جولای 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *