اعتقاد بازیکن سابق رئال به بهترین بودن بعد از مسی

اعتقاد بازیکن سابق رئال به بهترین بودن بعد از مسی. ادن هازارد، ستاره سابق رئال مادرید اخیرا با اظهاراتی جسورانه در مورد استعداد فوتبالی خود خبرساز شد. علیرغم حضور چالش برانگیز در رئال مادرید که با جدایی او از این باشگاه به پایان رسید، هازارد معتقد است که فقط لیونل مسی از نظر قدرت فوتبال بالاتر از او ایستاده است. هازارد در مصاحبه ای اختصاصی با مجله اکیپ، تحسین خود را از مهارت های خارق العاده مسی ابراز کرد و استدلال کرد که از نظر استعداد فوتبالی، او خود را از هر بازیکنی از جمله کریستیانو رونالدو می بیند.

اعتقاد بازیکن سابق رئال به بهترین بودن بعد از مسی

هازارد مقابل مسی
هازارد مقابل مسی

ظهور هازارد به شهرت

هازارد قبل از انتقال به رئال مادرید، دوران حرفه ای درخشانی در چلسی داشت و به عنوان یکی از بهترین و با استعدادترین بازیکنان جهان فوتبال شهرت پیدا کرد. مهارت های او در زمین تحسین برانگیز بود و بسیاری معتقد بودند که او مدعی قدرتمندی برای توپ طلا است. انتقال پرمخاطب او به رئال مادرید انتظارات را افزایش داد، زیرا او به عنوان جانشین بالقوه کریستیانو رونالدو شناخته می شد که پیش از این باشگاه را ترک کرده بود.

ناامیدی رئال مادرید

بر خلاف انتظارات، دوران هازارد در رئال مادرید آنطور که انتظار می رفت پیش نرفت و به دوره ای چالش برانگیز در دوران فوتبال او تبدیل شد. هازارد که با مصدومیت ها و عملکردهای ناهماهنگ دست و پنجه نرم می کرد، نتوانست تاثیری را که هواداران و صاحب نظران انتظار داشتند، بگذارد. او در نهایت پس از جدایی از رئال مادرید از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

ادعای جسورانه هازارد

در مصاحبه با مجله اکیپ، از هازارد در مورد ارزیابی او از استعداد فوتبالی خود نسبت به سایر بازیکنان پرسیده شد. هازارد با صراحت در پاسخ گفت: “شخصا، باید بگویم که مسی احتمالا تنها گزینه است.

من واقعا از تماشای بازی او در بارسلونا لذت بردم. این احساس اخیرا محو شد، اما او بهترین بازیکن تمام دوران است. غیرممکن است. گرفتن توپ از او، او واقعاً باورنکردنی است.” هازارد کریستیانو رونالدو را “بازیکن بزرگ‌تری” می‌داند، اما معتقد است که از نظر استعداد فوتبالی، رونالدو را برتر از او نمی‌داند.

اعتقاد بازیکن سابق رئال به بهترین بودن بعد از مسی
اعتقاد بازیکن سابق رئال به بهترین بودن بعد از مسی

مقایسه بحث برانگیز

ادعای هازارد در میان علاقه مندان به فوتبال جنجال و بحث ایجاد خواهد کرد. در حالی که او به عظمت بی‌نظیر مسی اذعان می‌کند، اما شجاعانه توانایی‌های خود را نشان می‌دهد و این تصور را به چالش می‌کشد که دیگر اسطوره‌های فوتبال، از جمله رونالدو، از نظر مهارت ناب فوتبالی از او پیشی می‌گیرند.

نتیجه

اظهارات جسورانه ادن هازارد در مورد جایگاهش در عرصه استعدادهای فوتبال، به ویژه در مقایسه با لیونل مسی، فصلی جذاب به میراث فوتبالی او اضافه می کند. در حالی که هازارد از فوتبال حرفه ای خداحافظی می کند، سخنان او مطمئناً بحث هایی را در بین هواداران و کارشناسان ایجاد می کند و باعث می شود تا در مورد حرفه او و میراث ماندگار بازیکنانی که خود را با آنها مقایسه کرده است تأمل کنند.

Hesam
4 فوریه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *