قرارداد بلینگهام با رئال مادرید رسمی شد؟

جود بلینگام مهاجم بروسیا دروتموند آلمان است که عملکرد خوبی در این فصل داشت. بر اساس گزارشات مارکا دقایقی قبل اعلام نمود باشگاه رئال برای انتقال بلینگام بها دورتموندی ها به توافق دست یافتند. به نظر شما آیا قرارداد بلینگهام با رئال مادرید رسمی شد؟ در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

جود بلینگام در آستانه توافق نهایی با رئال مادرید:

به گزارش سایت ورزشی و به نقل از روزنامه مارکا امروز خبری در رسانه ها درج شد که رئال مادرید و بروسیا دورتموند آلمان برای انتقال مهاجم خود به توافق رسیدند. رئالدر آستانه نهایی کردن انتقالات بلینگام در فصل آینده می باشد. بعد از ماه ها تلاش ، بلاخره رقیب مادریدی جود در کنار لیورپول و سیتی قرار گرفت تا مشتری فصل بعد او باشد. باشگاه های انگلیسی پول بیشتری بابت این بازیکن پرداخت می کردند، ولی رئال مادرید به خوبی آگاه است که این فوتبالیست در فصل آینده می خواهد در سانتیاگو برنابئو بازی کند. به همین دلیل تمامی جزئیات باقیمانده قرارداد را نهایی کرده است. دو باشگاه انگلیسی این موضوع را می دانند و قبلا کنار کشیدند. بلینگام اگر اتفاق خاصی نیفتند در فصل آینده برای مادریدی ها توپ می زند.

جود بلینگام در آستانه توافق نهایی با رئال مادرید

توافق رئالی ها با دورتموند چطور پیش رفت؟

تیم دورتموند آلمان از مدت ها قبل به خوبی می دانست که ستاره انگلیسی در تابستان امسال جدا می شود و رئال یکی از تیم هایی بود که تصمیم نهایی را برای انتقال این بازیکن گرفت و وارد مذاکره شد. به گزارش بیلد دورتموند 140 میلیون بابت این بازیکن از رئال طلب کرد. اما باشگاه اسپانیایی انتظار داشت که انتقالش با مبلغ کمتر از 120 میلیون نهایی شود. باید ببینیم که چه پیش خواهد آمد. احتمال زیاد این بازیکن رئال را انتخاب خواهد کرد.

جود بلینگام در آستانه توافق نهایی با رئال مادرید

تیم رئال مادرید قبلا باید با پیشنهادات سنگین سیتی و لیورپول مبارزه می کرد تا به بلینگام دستمزد سنگین تر و بالاتری پیشنهاد دهد. اما منابع رئال مادرید در همان ابتدای سال اطمینان دادند که اگر برای بلینگام پول مهم باشد او به تیم ما نخواهد آمد. رئال قبلا این روش را برای بازیکنانی نظیر شوامنی و کاماوینگا بکار برد و کاملا کارساز و اصولی بوده است. حالا می خواهد همین را برای بلینگام تکرار کند. در نهایت نیز جود باشگاهی را انتخاب می کند که از لحاظ سن و نقل و انتقالات به جوانان اولویت بیشتری دهد. رئالی ها در یک دهه اخیر قدرت خود را در لیگ قهرمانان نشان داده اند. رقابتی نفس گیر که همه آرزو دارند در لیگ قهرمانان پیروز و برنده باشند.

 

قرارداد بلینگهام با رئال مادرید و جواهرات بازار نقل و انتقالات

البته تا این لحظه ای که ما خبر را درج می کنیم هنوز انتقال کامل بسته نشده است. اما قطعا این یک روش و راه مادریدی ها برای اینکه بازیکن بتواند در یک ماه پیش رو قرارداد خودش را امضاء نماید. رئال مادرید نمی خواهد مذاکرات را خیلی طول دهد. قرارا این بازیکن در تابستان بسته می شود و جود جواهر اروپا نام دارد و مادرید هر طور شده او را میخواهد.

قرارداد بلینگهام با رئال مادرید

جود بلینگهام با پرداخت 25 میلیون یورو در سال 2020 از بیرمنگهام انگلستان به دورتموند آلمان آمده بود. در زمان ورودش همه می دانستند که این یک بازیکن آینده دار و خوبی است. زردپوشان آلمانی معمولا در جذب یک بازیکن بسیار حرفه ای عمل می کنند. حتی زمانی که هالند را داشتند نیز این اتفاق افتاد. بلینگام ارزش خودش را در این باشگاه چندین برابر کرده است. احتمالا بروسیا او را 5 برابر بیشتر بفروشد.

 

قرارداد بلینگهام با رئال مادرید کی رسمی می شود؟

قرارداد بلینگهام با رئال مادرید کی رسمی می شود؟

فعلا برای اینکه قرارداد بازیکن رسمی شود و عملیات با موفقیت به اتمام برسد باید منتظر پایان لیگ بوندسلیگا آلمان بمانیم. دورتموند می تواند اینبار بعد از 10 سال دوباره قهرمان این جام شود. تیم لینگهام به فاصله چهار بازی مانده به پایان رقابت ها، 1 امتیاز از بایرن مونیخ کمتر دارد. باید ببینیم که چه اتفاق هایی پیش می آید. بنابراین برای باشگاه و بازیکنانش خیلی مهم است که فعلا روی مسئله قهرمانی در لیگ تمرکز کنند. این بازیکن 11 گل و هفت پاس گل در چهل مسابقه داشته است. قبل از جدایی احتمالا تاریخ ساز شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *