بیلبائو ۰-۰ بارسا: تساوی بارسا در شب مصدومیت دی یونگ و پدری

بیلبائو ۰-۰ بارسا: تساوی بارسا در شب مصدومیت دی یونگ و پدری. پس از شکست ناامیدکننده خیرونا مقابل مایورکا، بارسلونا با رویارویی با اتلتیک بیلبائو در ورزشگاه سن مامس به دنبال صعود به جدول لالیگا بود. با این حال، آرزوهای آنها با تساوی بدون گل به پایان رسید و با از دست دادن دو بازیکن کلیدی تیم، بر عملکرد این تیم سایه انداخت.

بیلبائو ۰-۰ بارسا: تساوی بارسا در شب مصدومیت دی یونگ و پدری

بن بست

بازی با ترکیب هر دو تیم آغاز شد، اما کمبود شگفت‌انگیز فرصت‌های گلزنی به وجود آمد. بن بست در طول بازی ادامه داشت و هیچ یک از طرفین نتوانستند خط دفاعی حریف را بشکنند. این دیدار با یک اتفاق ناگوار در نیمه اول مشخص شد که پویایی بارسلونا را تغییر داد.

تساوی بارسا مقابل بیلبائو
تساوی بارسا مقابل بیلبائو

مشکلات آسیب دیدگی

در دقیقه 26، فرانکی دی یانگ بازیکن بارسلونا در جریان یک دوئل هوایی از ناحیه مچ پا آسیب دید و مجبور به خروج زودهنگام از زمین شد. فرمین لوپز جایگزین ستاره هلندی شد و بارسلونا را با خلاء در خط میانی خود رها کرد. در دسترس بودن دی یانگ برای دیدار آتی مقابل ناپولی نامشخص است و این موضوع باعث نگرانی هواداران بارسلونا شده است.

این بدبختی همچنان ادامه داشت و پادری، یکی دیگر از بازیکنان کلیدی بارسلونا، درست قبل از نیمه دوم به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ تسلیم شد. این بازیکن نتوانست توپی را از ایناکی ویلیامز بگیرد که منجر به مصدومیت او شد. با شک و تردید در مورد آمادگی او برای بازی ناپولی، بارسلونا با چشم انداز دیدار با حریف بعدی خود بدون دو چهره تاثیرگذار روبرو شد.

نیمه دوم ناکلاستر

نیمه دوم هیچ اتفاق قابل توجهی نداشت و هر دو تیم برای ایجاد حملات معنی دار تلاش می کردند. به نظر می رسید غیبت بازیکنان کلیدی بارسلونا تأثیر عمیقی بر عملکرد این تیم داشت که نشان از ناتوانی آنها در خروج از بن بست است. اتلتیک بیلبائو نیز نتوانست از این موقعیت استفاده کند و در نتیجه نیمه دوم بدون هیچ اتفاقی رخ داد.

جدول رده بندی

فرصت بارسلونا برای کسب سه امتیاز این مسابقه از دست رفت. که با 58 امتیاز در رده سوم باقی بمانند و از رتبه دوم دور مانده اند. این ناکامی آنها را یک امتیاز عقب تر از رده دوم و هشت امتیاز با صدرنشینان لیگ فاصله دارد.

بیلبائو ۰-۰ بارسا: تساوی بارسا در شب مصدومیت دی یونگ و پدری
بیلبائو ۰-۰ بارسا: تساوی بارسا در شب مصدومیت دی یونگ و پدری

نتیجه

تساوی مقابل اتلتیک بیلبائو نه تنها شانس بارسلونا برای صعود به جدول لالیگا را از دست داد، بلکه با مصدومیت فرانکی دی یانگ و پادری نیز ضربه مضاعفی وارد کرد. در حالی که این تیم به دیدار حساس مقابل ناپولی نگاه می کند، غیبت این دو ستاره، نگرانی هایی را در مورد توانایی بارسلونا برای حفظ برتری رقابتی خود در لیگ افزایش می دهد. مدیر ژاوی هرناندز با این چالش مواجه است که تیمش را دوباره جمع کند و جایگزین های مناسبی برای حفظ کمپین خود پیدا کند.

Hesam
4 مارس 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *