دفنی کانیایزارس

دفنی کانیایزارس نامی است که شاید بسیاری از هواداران فوتبال با آن آشنا نباشند، اما او در اسپانیا به عنوان همسر دنی کارواخال، فوتبالیست حرفه ای اسپانیایی که در پست دفاع راست برای رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا بازی می کند، شناخته شده است. دفنی علیرغم اینکه به اندازه شوهرش معروف نیست، داستان جالبی دارد که شایسته گفتن است.

سنین جوانی و تحصیل

دفنی کانیایزارس در 11 ژوئیه 1993 در شهر مالاگا، اسپانیا به دنیا آمد. او در خانواده ای متوسط بزرگ شد و دوران کودکی شادی داشت. دفنی همیشه به مد و زیبایی علاقه داشت و زمان زیادی را صرف آرایش و آزمایش مدل موی مختلف کرد.

پس از اتمام دبیرستان، دیفنی در یک مدرسه زیبایی در مالاگا ثبت نام کرد. او دو سال را صرف مطالعه در زمینه زیبایی و یادگیری در مورد درمان های زیبایی و تکنیک های مختلف کرد. دفاعی دانش آموزی کوشا بود و با ممتاز عالی فارغ التحصیل شد.

دفنی کانیایزارس همسر دنی کارواخال
دفنی کانیایزارس همسر دنی کارواخال

حرفه

اشتیاق دفنی به زیبایی و مد باعث شد تا سالن زیبایی خود را راه اندازی کند. او نام آن را Defen’s Beauty Lounge گذاشت و هدفش ایجاد فضایی بود که زنان بتوانند بیایند و احساس ناز و زیبایی کنند. دفنی با دانش خود از صنعت و اشتیاق خود به زیبایی، به سرعت یک تجارت موفق ایجاد کرد که مشتریان وفادار خود را جذب کرد.

حتما بخوانید: تبریک رونالدو برای عید فطر

زندگی شخصی

زندگی شخصی دفنی زمانی که در سال 2012 با دنی کارواخال ملاقات کرد، تغییری هیجان انگیز پیدا کرد. در آن زمان، دنی برای تیم جوانان رئال مادرید بازی می کرد و این دو از طریق دوستان مشترک با یکدیگر آشنا شدند. آنها بلافاصله آن را قطع کردند و شروع به قرار گذاشتن کردند. دفنی به سرعت به بزرگترین حامی دنی تبدیل شد و در بازی های او حاضر شد و از روی سکوها او را تشویق کرد.

در سال 2013، دنی به تیم اصلی رئال مادرید صعود کرد و دفنی به دنبال او به این شهر رفت. آنها در ژوئن 2019 در مراسمی باشکوه با حضور خانواده، دوستان و تعدادی از هم تیمی های دنی از رئال مادرید ازدواج کردند. این زوج دارای دو فرزند هستند، یک پسر به نام اوکر، متولد 2018 و یک دختر به نام آیتانا، متولد 2021.

دفنی کانیزایرس حامل فرزند دنیل کارواخال
دفنی کانیزایرس حامل فرزند دنیل کارواخال

دفنی به خصوصی بودن شهرت دارد و ترجیح می دهد زندگی شخصی خود را از انظار عمومی دور نگه دارد. او در شبکه های اجتماعی فعال نیست و به ندرت مصاحبه می کند. دفنی علیرغم شهرت همسرش توانسته است وضعیت نامناسبی داشته باشد و زندگی نسبتاً عادی داشته باشد.

بشردوستی

دفنی قویاً به کمک به جامعه اعتقاد دارد و در چندین فعالیت بشردوستانه شرکت داشته است. او به ویژه در مورد کمک به کودکان بی بضاعت مشتاق است و در چندین طرح با هدف بهبود زندگی کودکان در جامعه خود مشارکت داشته است.

در سال 2021، دفنی و دنی راه اندازی بنیاد کارواخال کانیایزارس را اعلام کردند، یک سازمان غیرانتفاعی با هدف کمک به کودکان نیازمند. این بنیاد از کودکانی که در زمینه های محروم هستند حمایت می کند و به آنها کمک می کند تا به آموزش، مراقبت های بهداشتی و سایر نیازهای اساسی دسترسی پیدا کنند. دفاعی به طور فعال در فعالیت های بنیاد مشارکت دارد و در جمع آوری کمک های مالی و آگاهی برای این هدف نقش بسزایی داشته است.

<yoastmark class=

نتیجه

دفنی کانیایزارس ممکن است نام آشنا نباشد، اما او یک زن الهام بخش است که در زندگی شخصی و حرفه ای خود به موفقیت های زیادی دست یافت. دفنی از آغاز فروتنانه‌اش تا کسب‌وکار موفق زیبایی و فعالیت‌های بشردوستانه‌اش، گواهی بر قدرت سخت کوشی و اراده است. او یک همسر و مادر دوست داشتنی، یک کارآفرین موفق و یک بشردوست پرشور است که از بستر خود برای ایجاد تغییر در زندگی دیگران استفاده می کند.

به عنوان همسر یک فوتبالیست حرفه ای، دفنی با چالش های ایجاد تعادل بین زندگی خانوادگی خود و حرفه سخت همسرش مواجه است. با این حال، او توانسته تعادلی پیدا کند و محیطی حمایتی برای خانواده‌اش ایجاد کند. فداکاری او به خانواده، کسب و کارش،
و کارهای بشردوستانه او تحسین برانگیز است و برای بسیاری الهام بخش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *