بیوگرافی احمد عبدالله زاده

احمد عبدالله زاده متولد 16 اردیبهشت 1372 در شهر شوش استان خوزستان می باشد. عبدالله زاده یکی از بازیکنان فوتبال کشورمان است. که در پست هافبک دفاعی بازی می کند. او در مهر ماه 1396 توسط کارلوس کی روش به لیست تیم ملی فوتبال ایران اضافه و دعوت شد. کارت معافیت سربازی او در جریان جنجال کارت معافیت بازیکنان فوتبال باطل شد. او سابقه بازی در تیم های فولاد نوین خوزستان، فولاد، تراکتورسازی، صنعت نفت آبادان، نساجی را در کارنامه خودش دارد. در ادامه سایت ورزشی به بررسی بیوگرافی احمد عبدالله زاده می پردازیم.

 

چکیده ای از بیوگرافی احمد عبدالله زاده:

نام اصلی: احمد عبدالله‌ زاده

زمینه فعالیت: فوتبالیست

تولد: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۷۲

زادگاه: شوش، ایران

قد: ۱٫۸۵ متر

پست: هافبک دفاعی

بیوگرافی احمد عبدالله زاده

زندگینامه احمد عبدالله‌ زاده:

احمد عبدالله زاده متولد 16 اردیبهشت 1372 در شهر شوش خوزستان بدنیا آمده است. کارت معافیت سربازی او در جریان کارت معافیت از جمله جنجال هایی بود که باعث باطل شدن کارت خدمت او شد. او توسط کی روش به فوتبال تیم ملی دعوت شد.

 

باشگاه ها:

دوره
فولاد خوزستان
ليگ برتر (خليج فارس)۹۶-۹۷
فولاد خوزستان
ليگ برتر (خليج فارس)۹۵-۹۶
تراکتورسازي تبریز
ليگ برتر (خليج فارس)۹۴-۹۵
فولاد خوزستان
ليگ برتر (خليج فارس)۹۴-۹۵
تراکتورسازي تبریز
ليگ برتر (خليج فارس)۹۳-۹۴
فولاد خوزستان
ليگ برتر (خليج فارس)۹۳-۹۴
فولاد خوزستان
ليگ برتر (خليج فارس)۹۲-۹۳
فولاد خوزستان
ليگ برتر (خليج فارس)۹۰-۹۱
فولاد خوزستان
ليگ قهرمانان آسیا – ۲۰۱۳-۱۴

بیوگرافی احمد عبدالله زاده

فعالیت ورزشی

این بازیکن حرفه ای فوتبال خود را از سال 2007 در تیم جوانان فولاد خوزستان آغاز کرد و تا سال 2012 در این باشگاه حضور داشت. در سال 2010 تا 2012 در تیم فولاد نوین خوزستان در 32 بازی 5 گل به ثمر رساند. سپس به تیم فولاد خوزستان رفت و فصل 2015-2016 به صورت قرضی برای تراکتوری ها بازی می کرد. در سال 2018 به صنعت نفت آبادان رفت و سال 2018-2019 در نساجی مازندران حضور پیدا کرد و در 25 مسابقه بازی کرد. سال 2019 تا 2023 در تیم فولاد خوزستان 65 مسابقه انجام داد. در فصل 2023-2024 برای نساجی قائمشهر بازی می کند.

 

حضور در صنعت نفت آبادان

هافبک دفاعی خوزستانی ها بعد از توافق با علی عیسی زاده مدیر عامل باشگاه صنعت نفت آبادان برای لیگ هجدهم پیراهن این تیم را برتن کرد. بازیکنی که توسط کی روش دعوت به تیم ملی بزرگسالان شد. و 3 بازی ملی در کارنامه اش دارد. هافبک ملی پوش فوتبال کشورمان قبل از این در تیم های تراکتور و فولاد توپ زده است. و برای لیگ هجدهم بعد از توافق با تیم صنعت نفت آبادان، پیراهن این باشگاه را بر تن کرد. اما همکاری این هافبک و صنعت نفتی ها خیلی کوتاه بود. و حتی به نیم فصل نرسید زیرا بازیکن اهل شوش به دلایلی که چیزی درباره آن عنوان نشده بود. در هیات فوتبال آبادا حضور یافت و قرارداد خود را با نفتی ها فسخ نمود.

بیوگرافی احمد عبدالله زاده

نساجی مسیر این بازیکن

احمد عبدالله زاده هافبک ملی پوش فوتبال ایران که پیش از این در تیم تراکتورسازی و فولاد خوزستان توپ زده بود. برای لیگ هجدهم پس از توافق با مسئولان تیم صنعت نفت آبادان، پیراهن این تیم را به تن کرد. اما همکاری این هافبک و صنعت نفتی ها خیلی کوتاه بود و حتی به نیم فصل نرسید. چرا که این بازیکن به دلایلی که چیزی در مورد آن عنوان نشده امروز در هیات فوتبال آبادان حضور یافت. و قرارداد خود را با نفتی ها فسخ کرد

 

افتخارات ورزشی

قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۹۳–۱۳۹۲ به همراه تیم فولاد خوزستان

بیوگرافی احمد عبدالله زاده

همسر و ازدواج:

از وضعیت تاهل و ازدواج او چیزی در دسترس نیست.

 

بازی های ملی

او در سال 2008 تا 2010 برای تیم ملی نوجوانان در 12 مسابقه توانست 2 گل بزند. در سال 2011 – 2012 برای تیم ملی جوانان ایران در 15 مسابقه توانست 3 گل بزند. همچنین برای تیم ملی بزرگسالان در 2017- 2018 در 4 مسابقه حضور پیدا کرد.

بیوگرافی احمد عبدالله زاده بیوگرافی احمد عبدالله زاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *