بیوگرافی بن دیویس

بیوگرافی بن دیویس : Benjamin Thomas Davies: The Early Years.بنجامین توماس دیویس که معمولاً با نام بن دیویس شناخته می شود، یکی از پرکارترین فوتبالیست های جهان است. این ملی پوش ولزی از زمانی که در لیگ برتر برای تاتنهام بازی کرد، خبرساز شد. اما قبل از اینکه بن معروف شود، شروعی فروتنانه داشت. در این پست وبلاگ، نگاهی عمیق به سال های اولیه زندگی مدافع چپ می اندازیم.

عنوان: بن دیویس: تحولات در حرفه فوتبالی او

بن فوتبال را در سنی ملایم شروع کرد و استعدادهای او در زمین خیلی زود توجه استعدادیاب های محلی را به خود جلب کرد. پس از تقویت مهارت های خود در آکادمی، زمان آن فرا رسید که بن به صورت حرفه ای بازی کند. او اولین قرارداد حرفه ای خود را در سال 2012 با سوانسی سیتی امضا کرد. از اینجا به بعد، با رونق فوتبال بن به عقب برگشتی وجود نداشت و خیلی زود، او چشم تاتنهام هاتسپر را به خود جلب کرد. تاتنهام هاتسپر بن را با مبلغ قابل توجهی به مبلغ 10 میلیون پوند به خدمت گرفت و او از آن زمان تا کنون بخش اصلی دفاع باشگاه بوده است.

بیوگرافی بن دیویس
بیوگرافی بن دیویس

عنوان: دوران حرفه ای بن دیویس در تیم ملی

بن به همان اندازه که در سطح باشگاهی بوده، در صحنه ملی نیز تاثیرگذار بوده است. او اولین بازی خود را در سال 2012 برای تیم ملی ولز انجام داد و از آن زمان تاکنون یکی از اعضای اصلی این تیم بوده است. بن نقش مهمی در کمپین موفق ولز در یورو 2016 ایفا کرد، جایی که آنها تا نیمه نهایی راه پیدا کردند. او مهارت های خود را به عنوان یک مدافع قابل اعتماد نشان داده است و در چند مورد کاپیتان تیم ولز بوده است. وقتی صحبت از فوتبال بین المللی می شود، بن یکی از قابل اعتمادترین فوتبالیست هایی است که می توانید در تیم ملی ولز پیدا کنید.

عنوان: بن دیویس: نگاهی به سبک بازی او

بن از نظر فنی یک دفاع چپ سالم است که می تواند هم در پست دفاعی و هم در خط هافبک بازی کند. او بلند قدترین مدافعان نیست، اما با چابکی و توانایی خواندن بازی آن را جبران می کند. او با هر دو پا راحت است، که او را خطرناک‌تر می‌کند زیرا می‌تواند با حرکات غیرقابل پیش‌بینی‌اش، حریف را گیج کند. مسئولیت های دفاعی او تنها چیزی نیست که او در آن برتری دارد. بن پاسور خوبی برای توپ است و می تواند در خط حمله به هم تیمی هایش کمک کند.

بیوگرافی بن دیویس
بیوگرافی بن دیویس

عنوان: بن دیویس: افتخارات و جوایز

عملکرد ثابت بن از چشم تیم های باشگاهی و ملی او دور نمانده است. در فصل 2012/2013، او جام لیگ فوتبال را با سوانسی سیتی به دست آورد و یکی از اعضای اصلی تیم تاتنهام هاتسپر بود. که به طور مداوم برای عنوان قهرمانی لیگ برتر به چالش کشیده است. او به عنوان آینده دارترین بازیکن سوانسی سیتی انتخاب شده و دو بار در تیم منتخب سال PFA ولز قرار گرفته است. او با تیم ملی ولز در تیم یوفا یورو 2016 این مسابقات حضور داشت.

عنوان: بن دیویس: زندگی شخصی

بن به خصوصی بودن زندگی شخصی اش معروف است، اما متاهل است و از همسرش یک دختر دارد. خارج از زمین، بن عاشق خواندن کتاب است و همیشه در زبان مهارت داشت. در واقع، قبل از شروع حرفه‌اش، فرانسوی و آلمانی آموخت. او همچنین عاشق موسیقی است و می تواند پیانو را به خوبی بنوازد.

نتیجه

بن دیویس واقعا یک فوتبالیست منحصر به فرد است و مهارت های او در داخل و خارج از زمین او را از بقیه متمایز می کند. او تاکنون در دوران جوانی خود به دستاوردهای بزرگی دست یافت. و شکی نیست که چیزهای بیشتری برای ارائه دارد. ما هیجان زده هستیم که ببینیم سفر او در سال های آینده او را به کجا می برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *