بیوگرافی چیرو ایموبیله

بیوگرافی چیرو ایموبیله : چیرو ایموبیله: مهاجم ایتالیایی با غریزه قاتل . چیرو ایموبیله یکی از موفق ترین و مشهورترین مهاجمان ایتالیایی در فوتبال مدرن است. سفر ایموبیله در فوتبال در 20 فوریه 1990 در توره آنونزیاتا متولد شد. در طول سال‌ها، او به یکی از کشنده‌ترین گلزنان بازی تبدیل شد.با غرایز تیغ تیز و پایان بالینی‌اش.

سال های اول

ایموبیله دوران جوانی خود را با سورنتو در سال 2002 آغاز کرد، قبل از اینکه در سال 2009 به یوونتوس رفت. با این حال، او بیشتر سال های اولیه خود را به صورت قرضی گذراند و برای باشگاه هایی مانند سیه نا، گروستو و پسکارا بازی کرد، جایی که برای اولین بار نشانه هایی از تبدیل شدن به گل را نشان داد. دستگاه امتیازدهی در فصل 2011-2012، زمانی که در پسکارا بود، عنوان قهرمانی سری B را به دست آورد و با 28 گل خیره کننده بهترین گلزن بود.

بیوگرافی چیرو ایموبیله
بیوگرافی چیرو ایموبیله

شغل حرفه ای

عملکرد ایموبیله در پسکارا باعث شد در سال 2012 به جنوا منتقل شود، اما در تورینو بود که او واقعاً جای خود را نشان داد. در اولین فصل حضورش در این باشگاه، او 22 گل به ثمر رساند و جایزه معتبر Capocannoniere را برای او به ارمغان آورد، جایزه ای که به بهترین گلزن لیگ داده می شود. توانایی او در گلزنی باعث شد در سال 2014 به بوروسیا دورتموند منتقل شود، اما او نتوانست فرم خود را تکرار کند و در تنها فصل حضورش در این باشگاه فقط 3 گل به ثمر رساند.

ایموبیله پس از حضور در دورتموند به ایتالیا بازگشت و به صورت قرضی برای تورینو قرارداد بست و در آنجا دوباره توانایی گلزنی خود را نشان داد و در سال 2016 23 گل به ثمر رساند. عملکرد او توجه لاتزیو را به خود جلب کرد که در سال 2016 و در سال 2019 او را برای همیشه به خدمت گرفتند. – فصل 2020، او 36 گل باورنکردنی در تمام رقابت ها به ثمر رساند و به تیمش کمک کرد تا سوپرکاپ ایتالیا را به دست آورد و به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برسد.

به شهرت برس

عملکرد چیرو ایموبیله در سری B باعث شد او بار دیگر به صورت قرضی به جنوا منتقل شود. او برای زمان بازی در جنوا تلاش کرد، اما با پیوستن قرضی به پسکارا در فصل بعد، شانس او تغییر کرد. تحت مدیریت زدنک زمان، ایموبیله در 37 بازی 28 گل به ثمر رساند و به پسکارا کمک کرد تا به لیگ برتر صعود کند. او در آن فصل به عنوان بهترین بازیکن سال سری B انتخاب شد و بازی‌هایش باعث شد تا به جنوا برود.

پس از مدت کوتاهی با جنوا، ایموبیله به تورینو پیوست، جایی که واقعا شروع به درخشش کرد. در فصل 14-2013، او 22 گل در 33 بازی به ثمر رساند و به عنوان بهترین گلزن سری آ به پایان رسید. بازی‌های او باعث شد که در آن تابستان به بوروسیا دورتموند برود و فصل خوبی را در آلمان سپری کرد و در 34 بازی 10 گل به ثمر رساند.

فرم فعلی

چیرو ایموبیله در لاتزیو، جایی که در سال 2016 قرارداد امضا کرد، به برتری خود ادامه داد. او همکاری مرگباری با لوئیس آلبرتو ایجاد کرد.و این دو به صعود لاتزیو به صدر جدول سری آ کمک کرده اند. ایموبیله در این فصل فرم هیجان انگیزی داشته است و در 26 بازی 27 گل به ثمر رساند. از جمله هت تریک مقابل تیم سابقش، تورینو.

عملکرد ایموبیله بی تاثیر نبوده و او اخیرا برای دومین بار در دوران حرفه ای خود به عنوان بهترین بازیکن سال سری آ انتخاب شد. او همچنین با زدن 11 گل در 39 بازی خود را به عنوان بازیکن ثابت تیم ملی ایتالیا معرفی کرد.

بیوگرافی چیرو ایموبیله
بیوگرافی چیرو ایموبیله

سبک بازی

ایموبیل به دلیل موقعیت یابی متخصص و پایان کشنده اش شناخته شد. او توانایی عجیبی در حس کردن جایی که توپ در مقابل دروازه قرار دارد دارد و همیشه آماده ضربه زدن است. او همچنین یک پاسور عالی است و اغلب هم تیمی هایش را برای گلزنی آماده کرد. علاوه بر این، او همچنین به دلیل یک بازیکن سخت کوش که مایل است برای کمک به تیمش تلاش کند، شهرت پیدا کرده است.

نتیجه

رسیدن چیرو ایموبیله به شهرت و موفقیت در فوتبال، گواهی بر سخاوت، اراده و پشتکار اوست. علیرغم ناکامی های اولیه در دوران حرفه ای خود، او به عنوان یکی از بهترین مهاجمان جهان ظاهر شد و رکورد گلزنی قابل رغبتی داشت. او عناوین لیگ، جایزه Capocannoniere را به دست آورد. و به باشگاه خود در دستیابی به دستاوردهای قابل توجه دیگری کمک کرد. همه اینها در حالی که خود را به عنوان یک بازیکن محترم در صحنه بین المللی برای ایتالیا تثبیت کرد. در حالی که چندین سال فوتبال هنوز در پیش است، به نظر می رسد که دوران حرفه ای ایموبیله برای ادامه مسیر صعودی خود آماد. و او بدون شک نیرویی باقی خواهد ماند که می توان با او در زمین حساب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *