بیوگرافی کریس اسمالینگ

بیوگرافی کریس اسمالینگ : کریستوفر لوید اسمالینگ: سفر از فوتبال غیر لیگ به منچستریونایتد . کریستوفر لوید اسمالینگ یک فوتبالیست حرفه ای انگلیسی است که در حال حاضر به عنوان مدافع میانی برای آ اس رم و تیم ملی انگلیس بازی می کند. او به دلیل توانایی های هوایی، تکل های سخت و مهارت های دفاعی قوی اش شناخته شده است. در این پست وبلاگ، ما به بیوگرافی الهام بخش کریستوفر اسمالینگ می پردازیم و خواهیم فهمید که چگونه او از فوتبال غیر لیگ به شهرت رسید تا به یک نام آشنا در فوتبال تبدیل شود. برای آشنایی با سفر موفقیت او به ادامه مطلب بروید.

اوایل زندگی و شغل

کریستوفر لوید اسمالینگ در 22 نوامبر 1989 در گرینویچ لندن به دنیا آمد. او در کودکی برای تیم های محلی مانند والدرسلید و میلفیلد یونایتد بازی کرد و سپس در سن 10 سالگی به میدستون یونایتد ملحق شد. اسمالینگ به مدت 5 سال برای میدستون بازی کرد قبل از اینکه در سال 2008 با آکادمی جوانان باشگاه لیگ برتر فولام امضا کند.

بیوگرافی کریس اسمالینگ
بیوگرافی کریس اسمالینگ

فولام

اسمالینگ پس از تاثیرگذاری در آکادمی، اولین بازی حرفه ای خود را برای فولام در می 2009 در بازی لیگ برتر مقابل اورتون انجام داد. در فصل بعد، او به طور ثابت در تیم اصلی قرار گرفت و 33 بازی در تمام مسابقات انجام داد. اسمالینگ یک همکاری دفاعی محکم با برید هانگلند ایجاد کرد و به فولام کمک کرد تا در سال 2010 به فینال لیگ اروپا برسد، جایی که آنها به اتلتیکو مادرید شکست خوردند.

منچستر یونایتد

عملکرد چشمگیر اسمالینگ در فولام توجه منچستریونایتد را به خود جلب کرد و در ژوئن 2010 او را با مبلغی حدود 10 میلیون پوند به خدمت گرفت. او اولین بازی خود را برای این باشگاه در پیروزی کامیونتی شیلد مقابل چلسی در آگوست 2010 انجام داد و اولین بازی او در لیگ برتر در ماه بعد مقابل وستهم یونایتد انجام شد.

در طول 9 فصل بعدی، اسمالینگ خود را به عنوان یک بازیکن کلیدی در اولدترافورد معرفی کرد و بیش از 300 بازی برای این باشگاه انجام داد. او در دوران حضورش در منچستریونایتد جام های متعددی از جمله پنج قهرمانی لیگ برتر، یک جام حذفی و یک لیگ اروپا را به دست آورد. اسمالینگ همچنین در چند نوبت کاپیتان تیم بود.

آ اس رم

در آگوست 2019، اسمالینگ به صورت قرضی برای فصل 2019-2019 به باشگاه رم ایتالیا پیوست. او تاثیری فوری برای باشگاه گذاشت و به آنها کمک کرد تا به مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا برسند. عملکرد عالی اسمالینگ باعث شد تا او در اکتبر 2020 با مبلغی حدود 15 میلیون یورو به رم منتقل شود.

بیوگرافی کریس اسمالینگ
بیوگرافی کریس اسمالینگ

شغل بین المللی

اسمالینگ نماینده انگلیس در سطوح مختلف جوانان بوده است و اولین بازی زیر 21 سال خود را در سال 2009 انجام داد. او اولین بازی خود را در بزرگسالان انگلیس در سال 2011 در بازی دوستانه مقابل بلغارستان انجام داد و از آن زمان تاکنون 31 بازی برای تیم ملی انجام داده است.

زندگی شخصی

اسمالینگ خارج از زمین به خاطر فعالیت های خیریه اش شناخته می شود. او از موسسات خیریه مختلفی مانند Save the Children و Teenage Cancer Trust حمایت کرده است. او همچنین سفیر کمپین Kick It Out است که به دنبال مقابله با تبعیض در فوتبال است.

نتیجه

کریستوفر لوید اسمالینگ یک فوتبالیست با استعداد است که برای رسیدن به موفقیت در حرفه خود تلاش زیادی کرده است. سفر او از فوتبال غیر لیگ به منچستریونایتد الهام بخش بسیاری از بازیکنان جوان است. مهارت های دفاعی محکم اسمالینگ تحسین های متعددی را برای او به ارمغان آورده است، و تعهد او به کارهای خیریه او را به الگوی بسیاری از مردم تبدیل کرده است. برای او در تلاش های آینده آرزوی موفقیت داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *