بیوگرافی اریک دایر

بیوگرافی اریک دایر :زندگی جذاب اریک جرمی ادگار دایر.اریک جرمی ادگار دایر یک فوتبالیست حرفه‌ای انگلیسی است که در حال حاضر به عنوان هافبک میانی یا مدافع برای باشگاه لیگ برتر، تاتنهام هاتسپور و تیم ملی انگلیس بازی می‌کند. دایر با اشتیاق، تطبیق پذیری و مهارت های استراتژیک خود در داخل و خارج از زمین نامی برای خود دست و پا کرده است. بیایید نگاهی دقیق تر به زندگی این بازیکن برجسته بیندازیم.

اوایل زندگی و شغل

اریک جرمی ادگار دایر در 15 ژانویه 1994 در چلتنهام انگلستان به دنیا آمد. او در پرتغال بزرگ شد و در آنجا در سنین جوانی به فوتبال علاقه داشت. خانواده دایر زمانی که او هفت ساله بود به خاطر شغل مادرش به عنوان مربی تناسب اندام به پرتغال نقل مکان کردند. پدر دایر، جرمی که در خانواده ای فوتبال دوست بزرگ شد، یک تنیس باز و مربی حرفه ای نیز بود.

بیوگرافی اریک دایر
بیوگرافی اریک دایر

خانواده ای از ورزشکاران

اریک دایر از خانواده ای ورزشکار می آید. پدربزرگ او، تد کروکر، دبیر اتحادیه فوتبال در دهه 1970 بود، در حالی که عموی او، مارک کروکر، برای چارلتون اتلتیک و ویمبلدون فوتبال بازی می کرد. پدرش جرمی برای بریتانیا تنیس بازی کرد و مربی شد. مادر دایر، لوئیز کولیر، یک مربی تناسب اندام است.

 یک بازیکن آینده دار

دایر فوتبال خود را در آکادمی اسپورتینگ سی‌پی در لیسبون آغاز کرد، جایی که بیش از یک دهه را در تیم‌های جوانان باشگاه گذراند. او اولین بازی حرفه ای خود را در آگوست 2012 انجام داد و در فینال تاچا دو پرتغال مقابل آکادمیکا د کویمبرا بازی کرد. دایر سپس به صورت قرضی به اورتون و بعداً به برنلی فرستاده شد تا تجربه بازی بیشتری کسب کند.

 ظهور یک ستاره

دایر در سال 2014 به باشگاه اسپورتینگ بازگشت و در آگوست همان سال با تاتنهام هاتسپور قرارداد امضا کرد. از آن زمان، او بیش از 200 بازی برای این باشگاه انجام داده است و موقعیت خود را به عنوان یکی از بازیکنان کلیدی آنها تثبیت کرده است. در فصل 16-2015، دایر به عنوان بهترین بازیکن سال تاتنهام انتخاب شد. او همچنین برای تیم ملی انگلیس بازی کرده و به عنوان نماینده کشورش در جام جهانی فوتبال 2018 بازی کرده است.

بیوگرافی اریک دایر
بیوگرافی اریک دایر

 خارج از زمین

خارج از زمین، دایر به خاطر کارهای بشردوستانه و فعالیت های کارآفرینانه اش شناخته شده است. در سال 2020، او یک برند لباس انتفاعی به نام “طبقه چهارم” راه اندازی کرد که دارای لباس های معمولی و شیک است. او همچنین یک کمپین تامین مالی جمعی برای سازمان غیرانتفاعی خانواده‌اش Pro-Active که از کودکان محروم پرتغال حمایت می‌کند، آغاز کرد.

 زندگی شخصی

وقتی صحبت از زندگی شخصی او به میان می‌آید، دایر به عنوان فردی خصوصی شناخته می‌شود. با این حال، مشخص شد که او با ماریا هانسن، مدیر بازاریابی برزیلی رابطه دارد. این زوج در سال 2019 صاحب یک پسر شدند.

 نگاه به آینده

آینده اریک جرمی ادگار دایر چه در داخل و چه خارج از زمین درخشان است. او قبلاً به عنوان یک بازیکن دستاوردهای زیادی داشته است و هیچ نشانه ای از کاهش سرعت خود را نشان نمی دهد. همانطور که او به پیشرفت در حرفه خود ادامه می دهد، دیدن کارهای بعدی او هیجان انگیز خواهد بود.

در پایان

اریک جرمی ادگار دایر یک فوتبالیست با استعداد و کارکشته است که قلب هواداران را در داخل و خارج از زمین تسخیر کرده است. او از روزهای اولیه حضورش در پرتغال راه زیادی را پیموده است و سفرش هنوز به پایان نرسیده است. همانطور که او همچنان در حرفه خود عالی است، مطمئناً الهام بخش نسل جدیدی از فوتبالیست ها خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *