بیوگرافی ارلینگ هالند

بیوگرافی ارلینگ هالند : ارلینگ برات هالند با بازی های باورنکردنی خود در زمین، دنیای فوتبال را تحت تاثیر قرار داد. در این پست وبلاگ نگاهی دقیق تر به زندگی و حرفه یکی از جذاب ترین استعدادهای جوان امروز فوتبال خواهیم انداخت.

دوران کودکی و اوایل زندگی:

از دوران جوانی مشخص بود که ارلینگ برات هالند فوتبال را در خون خود دارد. پدرش، آلف اینگه هالند، بازیکن ملی پوش سابق نروژی بود که به عنوان مدافع برای چندین باشگاه در انگلیس و نروژ بازی می کرد. با بزرگ شدن در یک خانواده فوتبال، جای تعجب نداشت که ارلینگ راه پدرش را دنبال کند.

بیوگرافی ارلینگ هالند
بیوگرافی ارلینگ هالند

در آغاز کار:

هالند فوتبال خود را با Bryne FK، باشگاهی که در دسته دوم نروژ بازی می کند، آغاز کرد. در اینجا بود که او اولین بازی حرفه ای خود را در سن 15 سالگی انجام داد و تبدیل به جوان ترین بازیکن تاریخ لیگ نروژ شد.

حرکت به RB Salzburg:

در سال 2019، هالند به RB Salzburg، یک باشگاه اتریشی که در بوندسلیگا اتریش رقابت می کند، نقل مکان کرد. در اینجا بود که او واقعاً شروع به نشان دادن پتانسیل خود به عنوان یک گلزن کرد و تنها در 27 بازی 29 گل به ثمر رساند. او همچنین در هر پنج بازی اول خود در لیگ قهرمانان اروپا گلزنی کرد و رکوردی را که پیش از این در اختیار کسی جز لیونل مسی نبود، شکست.

انتقال به بوروسیا دورتموند:

عملکرد چشمگیر هالند چشم چندین باشگاه اروپایی را به خود جلب کرد، اما این بروسیا دورتموند بود که در ژانویه 2020 در رقابت برای جذب او پیروز شد. از زمان پیوستن به این باشگاه آلمانی، او همچنان به برتری خود ادامه داده است و گل به گل می زند و رکوردهایی را در این مسیر ثبت می کند. .

بیوگرافی ارلینگ هالند
بیوگرافی ارلینگ هالند

شغل بین المللی:

هالند از اولین بازی خود در سال 2019 یک بازیکن کلیدی برای تیم ملی نروژ بوده است. او در حال حاضر تاثیر زیادی داشت. و در 8 بازی اول خود 6 گل به ثمر رساند.

هالند در سپتامبر 2019 اولین بازی ملی خود را برای نروژ انجام داد و از آن زمان تاکنون بازیکنی کلیدی برای کشورش بوده است. او تنها در سیزده بازی برای نروژ هشت گل به ثمر رسانده است و به عنوان رهبر نسل بعدی فوتبالیست های نروژی شناخته می شود. هالند بدون شک یک بازیکن کلیدی برای کشورش در جام جهانی فوتبال آینده و قهرمانی اروپا خواهد بود.

سبک بازی و نقاط قوت:

هالند به دلیل سرعت، قدرت و توانایی بالینی خود در پایان شناخته شد. او مهاجمی است که از ویژگی های بدنی خود نهایت استفاده را می کند و از قد و قدرت خود برای پیروزی در دوئل های هوایی و از سرعت خود برای شکست دادن مدافعان استفاده می کند. توانایی تمام کردن او نیز با هر دو پای چپ و راست و همچنین سرش استثنایی است.

نتیجه:

تنها در چند سال کوتاه، ارلینگ برات هالند از یک استعداد جوان آینده‌دار به یکی از داغ‌ترین ملک‌های فوتبال جهان تبدیل شد. با عملکرد چشمگیر او در زمین و استعداد ذاتی اش، مشخص است که او برای آینده ای درخشان در بازی قرار دارد. با توجه به اینکه سال های بیشتری در پیش است، طرفداران فوتبال نمی توانند منتظر بمانند تا ببینند او چه چیز دیگری برای این ورزش در نظر گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *