داوید دخیا

بیوگرافی لیاندرو تروسارد : Leandro Trossard: صعود از Genk به لیگ برتر. لئاندرو تروسارد یک بازیکن فوتبال حرفه‌ای بلژیکی است. که در حال حاضر به عنوان وینگر برای برایتون اند هوو آلبیون در لیگ برتر انگلیس بازی می‌کند. تروسارد در 4 دسامبر 1994 در Maasmechelen بلژیک به دنیا آمد. در این پست وبلاگ، نگاهی دقیق تر به زندگی و حرفه لئاندرو تروسارد، از آغاز او به عنوان بازیکن جوان تا موفقیت فعلی او به عنوان یک فوتبالیست حرفه ای خواهیم داشت.

سالهای اولیه و حرفه جوانان

لئاندرو تروسارد سفر فوتبال خود را با بازی برای تیم محلی KVV Hooikt آغاز کرد، جایی که او مهارت های خود را به عنوان یک وینگر آینده دار توسعه داد. او سپس به آکادمی جوانان KRC Genk رفت، جایی که با سرعت، توانایی دریبل‌زنی و مهارت گلزنی‌اش همچنان تحت تاثیر قرار می‌داد. تروسارد در میان رده های جوانان گنک پیشرفت کرد و در نهایت در سال 2012 اولین بازی خود را در تیم اصلی انجام داد.

بیوگرافی لیاندرو تروسارد
بیوگرافی لیاندرو تروسارد

فصل موفقیت آمیز در Genk

موفقیت بزرگ تروسارد در فصل 2018/19 رخ داد، جایی که او به بازیکن کلیدی گنک تبدیل شد و این تیم را به قهرمانی لیگ برتر جوپیلر بلژیک رساند. او در آن فصل در 47 بازی در تمام رقابت‌ها 22 گل به ثمر رساند و 11 پاس گل داد و توجه چندین باشگاه در سراسر اروپا را به خود جلب کرد. عملکرد چشمگیر تروسارد باعث شد تا او به تیم ملی بلژیک دعوت شود و او اولین بازی خود را در بازی مقابل اسکاتلند در سپتامبر 2018 انجام داد.

انتقال به برایتون اند هوو آلبیون

در تابستان 2019، لئاندرو تروسارد با مبلغ 18 میلیون پوند با برایتون اند هوو آلبیون در لیگ برتر انگلیس قرارداد امضا کرد. او در اولین بازی خود مقابل وستهم یونایتد تاثیری فوری در باشگاه داشت. بازی های تروسارد در اولین فصل خود باعث شد تا او جایزه بهترین بازیکن فصل باشگاه را به دست آورد، علیرغم اینکه تیم در جایگاه پانزدهم لیگ قرار گرفت.

بیوگرافی لیاندرو تروسارد
بیوگرافی لیاندرو تروسارد

سبک بازی و نقاط قوت

لئاندرو تروسارد به خاطر دریبل زدن ماهرانه، سرعت سریع و توانایی گلزنی از راه دور و زوایای بسته معروف است. او همچنین در ایجاد موقعیت برای هم تیمی هایش ماهر است و بینش و توانایی پاس دادن او یک امتیاز کلیدی در بازی اوست. تطبیق پذیری تروسارد یکی دیگر از نقاط قوت است، زیرا او می تواند در هر دو جناح و یا در نقش هافبک هجومی بازی کند. میزان کار و سهم دفاعی او پس از انتقال به لیگ برتر بهبود یافت. و او را به یک دارایی ارزشمند برای برایتون اند هوو آلبیون تبدیل کرد.

چشم انداز آینده

شروع چشمگیر لئاندرو تروسارد در لیگ برتر، او را در رادار چندین باشگاه برتر این بخش قرار داد. توانایی او در گلزنی و پاس گل، همراه با تطبیق پذیری و میزان کار، او را به بازیکنی ارزشمند برای هر تیمی تبدیل می کند. با توجه به اینکه برایتون اند هوو آلبیون به دنبال بهبود جایگاه خود در لیگ است، توسعه و مشارکت مستمر تروسارد حیاتی خواهد بود. در مورد خود تروسارد، جاه طلبی او کسب جام های بیشتر و نمایندگی بلژیک در تورنمنت های بزرگ بین المللی است.

نتیجه

صعود لئاندرو تروسارد از آکادمی جوانان KRC Genk به لیگ برتر چیزی جز قابل توجه نبود. دریبل زدن ماهرانه، توانایی گلزنی و تطبیق پذیری او، او را به یکی از هیجان انگیزترین بازیکنان لیگ تبدیل کرد. همانطور که تروسارد به عنوان یک بازیکن به پیشرفت و رشد خود ادامه می دهد، به نظر می رسد آینده درخشانی در فوتبال داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *