بیوگرافی مارکینیوس

بیوگرافی مارکینیوس : مارکوس آئواس کورئا: بیوگرافی یکی از بهترین مدافعان راست فوتبال Marcos Aoás Corrêa، معروف به Marquinhos، نامی است. که نیازی به معرفی برای طرفداران فوتبال ندارد. او یکی از همه کاره ترین مدافعان بازی امروز است و به طور گسترده به عنوان یکی از بهترین مدافعان راست جهان شناخته می شود. در این وبلاگ به بیوگرافی، نکات برجسته شغلی و چشم اندازهای آینده او خواهیم پرداخت.

اوایل زندگی و حرفه جوانان

مارکینیوس متولد 14 می 1994 در سائوپائولو برزیل، در خانواده ای عاشق فوتبال بزرگ شد. او فوتبال را از سنین پایین شروع کرد و به سرعت به دلیل مهارت و استعدادش در توپ به شهرت رسید. او در هشت سالگی به آکادمی جوانان کورینتیانس پیوست و در آنجا مهارت های خود را تقویت کرد و اصول بازی را آموخت.

مارکینیوس در سال 2012 اولین بازی خود را برای تیم بزرگسالان کورینتیانس انجام داد، اما این عملکرد او برای رم بود که او را مورد توجه دنیای فوتبال قرار داد.

بیوگرافی مارکینیوس
بیوگرافی مارکینیوس

به شهرت برس

مارکینیوس در سال 2012 در سن 18 سالگی اولین قرارداد حرفه ای خود را با کورینتیانس امضا کرد. او در مجموع 22 بازی برای باشگاه انجام داد تا اینکه در ژوئیه 2013 به مبلغ 6 میلیون یورو به رم فروخته شد. در رم، مارکینیوس خود را به عنوان یکی از آینده دارترین مدافعان جوان اروپا معرفی کرد و در اولین فصل خود 26 بازی انجام داد.

مارکینیوس پس از دو فصل حضور در رم، با مبلغ 31.4 میلیون یورو به پاری سن ژرمن رفت. در PSG، او به سرعت به یکی از قابل اعتمادترین و همه کاره ترین بازیکنان تیم تبدیل شد. او در بیشتر زمان خود در باشگاه به عنوان مدافع میانی بازی می کرد، اما به همان اندازه به عنوان یک دفاع راست یا یک هافبک دفاعی راحت بود.

مارکینیوس زیر نظر توماس توخل نقش بسزایی در موفقیت پی اس جی در رقابت های داخلی داشت و 4 عنوان قهرمانی لیگ 1 و 4 جام حذفی فرانسه را به دست آورد. او همچنین نقش مهمی در راهیابی تیم به فینال لیگ قهرمانان در سال 2020 داشت، جایی که آنها با اختلاف کم به بایرن مونیخ باختند.

زندگی شخصی

مارکینیوس به خاطر فداکاری، سخت کوشی و ویژگی های رهبری اش شناخته شده است. او در خارج از زمین با کارول کابرینو، خواننده برزیلی ازدواج کرده و یک دختر به نام ماریا دارد. او همچنین یک مسیحی متدین است و علناً در مورد ایمان خود صحبت کرده است و موفقیت خود را به اعتقاد خود به خدا نسبت می دهد.

بیوگرافی مارکینیوس
بیوگرافی مارکینیوس

چشم انداز آینده

مارکینیوس در سن 26 سالگی یکی از بهترین مدافعان نسل خود است. او خود را به عنوان یک بازیکن ضروری برای پاری سن ژرمن تثبیت کرده است و با انتقال به دیگر باشگاه های مطرح اروپایی مرتبط شده است. او همچنین یک بازیکن ثابت در تیم ملی برزیل است، جایی که با تیاگو سیلوا یک همکاری دفاعی قوی ایجاد کرده است. انتظار می رود که او نقش مهمی برای برزیل در کوپا آمریکا و جام جهانی 2022 داشته باشد.

اوایل زندگی و حرفه جوانان

مارکینیوس در 14 می 1994 در سائوپائولو برزیل به دنیا آمد. مارکینیوس که در منطقه خشن و طبقه کارگر ایتاکورا، سائوپائولو بزرگ شد، از همان ابتدا در معرض فوتبال قرار گرفت. او فوتبال را در سن بسیار پایین شروع کرد و مهارت های خود را در خیابان ها و زمین های محلی توسعه داد و به سرعت به عنوان یک بازیکن جوان با استعداد نشان داد.

مارکینیوس دوران جوانی خود را با کورینتیانس، یک باشگاه فوتبال برزیلی در سال 2002 آغاز کرد، جایی که اولین سال های فوتبالی خود را با یادگیری این بازی گذراند. در سال 2012، او به تیم بزرگسالان آنها ارتقا یافت و در آنجا اولین بازی حرفه ای خود را انجام داد.

نتیجه

مارکینیوس بازیکنی است که تمام ویژگی های یک مدافع امروزی را دارد – توانایی فنی، تطبیق پذیری و رهبری. او از روزهای اولیه حضورش در آکادمی جوانان کورینتیانس راه زیادی را پیمود تا به یکی از مورد احترام ترین و تحسین برانگیزترین بازیکنان دفاعی فوتبال جهان تبدیل شود. فداکاری، سخت کوشی و تعهد او به بازی باعث شده است مربیان و هواداران او را تحسین کنند. همانطور که او به توسعه مهارت های خود ادامه می دهد، شکی نیست که مارکینیوس به برتری خود ادامه می دهد و خود را به عنوان یکی از بهترین مدافعان نسل خود معرفی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *