بیوگرافی محمدرضا حسینی

سید محمد رضا حسینی متولد 24 شهریور ماه 1368 در نورآباد ممسنی استان لرستان بدنیا آمده است. او یک بازیکن فوتبال حرفه ای که در تیم ذوب آهن و سپاهان اصفهان بازی کرده و در حال حاضر نیز برای تیم نساجی توپ می زند و در پست وینگر راست بازی می کند. حسینی حتی برای تیم فوتبال نساجی مازندران نیز در لیگ بازی کرده است. در ادامه سایت ورزشی به بررسی بیوگرافی محمدرضا حسینی می پردازیم.

 

 

چکیده ای از بیوگرافی محمد رضا حسینی:

نام کامل: سیدمحمدرضا حسینی
زادروز: ۲۴ شهریور ۱۳۶۸ ‏(۳۴ سال)
زادگاه: ممسنی، ایران
شماره : 10
قد: ۱٫۸۳ متر (۶ فوت ۰ اینچ)
پست: وینگر راست
باشگاه کنونی: نساجی
زندگینامه سید محمدرضا حسینی بازیکن فوتبال

زندگینامه سید محمدرضا حسینی بازیکن فوتبال:

محمد رضا حسینی بازیکن فوتبال که در پست وینگر راست برای تیم فوتبال نساجی مازندران در لیگ برتر خلیج فارس بازی می کند. او در تابستان سال 1397 مورد توجه تیم استقلال قرار گرفت. حسینی در مسابقه تدارکاتی ذوب آهن مقابل امید ذوب آهن 2 بار برای تیم امیر قلعه نویی گلزنی کرد. بعد از حذف تیم ذوب آهن از لیگ قهرمانان آسیا بیان داشت: همه دیدند که ذوب آهن شایسته صعود بود اما نمی توانست بعضی چیزها مثل داور را که خوب قضاوت نکرد، کنترل کند.
زندگینامه سید محمدرضا حسینی بازیکن فوتبال

سوابق باشگاهی

حسینی فوتبال خود را از باشگاه فجرشهید سپاسی در سالهای 1391 تا 1393 به طور حرفه ای شروع کرد. حسینی از باشگاه فجر سپاسی شیراز بازی های درخشان خود را نشان داد و سه فصل در این تیم بازی کرد و با قرارداد 3 ساله سپس به تیم ذوب آهن در فصل 1394 تا 1397 پیوست و در این باشگاه 98 بازی کرد و توانست 12 گل بزند. در سال 2019 تا 2023 نیز برای سپاهان بازی کرد و توانست در 89 مسابقه حضور پیدا کند و 11 گل بزند و فصل بعد با قرارداد قرضی در سال 2023 به گل گهر سیرجان رفت و در فصل جدید 2024 نیز برای تیم نساجی مازندران بازی می کند.
زندگینامه سید محمدرضا حسینی بازیکن فوتبال

فعالیت ورزشی سید محمدرضا حسینی

تمدید با تیم ذوب آهن

سیدمحمدرضا حسینی با امضای قراردادی جدید یک سال دیگر در تیم ذوب‌آهن ماندنی شد و در فصل هفدهم لیگ برتر لباس این تیم را بر تن می کرد. حسینی در دیدار تدارکاتی ذوب‌آهن مقابل امیدهایش ۲ بار برای تیم امیر قلعه‌نویی گلزنی کرد.

زندگینامه سید محمدرضا حسینی بازیکن فوتبال

اعتراض به داوری لیگ قهرمانان

محمدرضا حسینی هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن پس از حذف تیمش از لیگ قهرمانان آسیا گفت: همه دیدند که ما شایسته صعود بودیم اما نمی‌توانستیم بعضی چیزها مثل داور را که خوب قضاوت نکرد، کنترل کنیم. او ادامه داد: همه سوت‌های او به نفع استقلال بود. ما باختیم و کاری نمی‌توان کرد اما باید برای سال بعد تلاش کنیم و این نتیجه را جبران کنیم.

ما شایسته پیروزی بودیم و از حریف هم جلو بودیم. در نیمه اول، استقلال روی تک موقعیتش که فکر می‌کنم پنالتی هم نبود به گل نخست رسید. داور یک پنالتی هم برای ما نگرفت. حسینی در پایان درباره آینده‌اش گفت: من با ذوب‌آهن قرارداد دارم و اگر پیشنهادی هم باشد باشگاه باید تصمیم بگیرد.

زندگینامه سید محمدرضا حسینی بازیکن فوتبال

افتخارات ورزشی و بیوگرافی محمدرضا حسینی

لیگ برتر

نایب قهرمانی در لیگ برتر ۹۷–۱۳۹۶ به همراه تیم ذوب‌آهن اصفهان

جام حذفی

قهرمانی در جام حذفی ۹۵–۱۳۹۴ به همراه تیم ذوب‌آهن اصفهان

سوپر جام

قهرمانی در سوپر جام ۱۳۹۵ به همراه تیم ذوب‌آهن اصفهان

زندگینامه سید محمدرضا حسینی بازیکن فوتبال

محمدرضا حسینی در حال حاضر کدام تیم توپ می زند؟

محمدرضا حسینی ، بازیکن نساجی در جمع خبرنگاران گفت: از نیم فصل افتخار این را دارم که در خدمت باشگاه بزرگ و پرطرفدار نساجی باشم. امیدوارم که بتوانیم همراه همه بچه ها تمام تلاشمان را داشته باشیم تا نساجی را به جایگاه واقعی اش برسانیم.

او ادامه داد : امروز هم آقای الهامی تشریف آوردند و به نظرم یک جان تازه ای به تیم تزریق کردند. او شناخته شده و مربی بادانش و فنی ای است. باشگاه تصمیم درستی با انتخاب ایشان گرفت و خوشحالیم که ایشان را کنار خودمان داریم.

نظر و دیدگاه درباره ساکت الهامی:

او درباره اینکه احتمال دارد همکاری با الهامی به پیشرفت او کمک کند ، گفت : در اینکه شکی نیست آقای الهامی توان فنی و روحی روانی خوبی دارند تا بازیکنان را به شرایط قبلی شان برگردانند. در مورد خودم خیلی دوست ندارم درموردش صحبت کنم. فقط می خواهم به آن جمله درست برسم. اتفاقاتی افتاد که من در آن هیچ نقشی نداشتم. اتفاقاتی که افتاد من سال گذشته در گل گهر بهترین شرایط را داشتم و این را می توانید از آقای قلعه نویی و دستیارانش سوال کنید.

به بهترین شکل ممکن لیگ را به پایان رساندم در 17 بازی همه بازی ها را بازی کردم و جزو بهترین هافبک های لیگ در پست خودم بودم اما اتفاقاتی افتاد که در دست من و حوزه انتخابی من خارج بود. یک مقدار شاید مدت زیادی در خودم بودم چون اتفاقاتی افتاد که در آن نقشی نداشتم.

زندگینامه سید محمدرضا حسینی بازیکن فوتبال

افتخارات سید محمد رضا حسینی

باشگاهی
لیگ برتر
نایب قهرمانی در لیگ برتر ۹۷–۱۳۹۶ به همراه تیم ذوب‌آهن
نایب قهرمانی در لیگ برتر ۱۴۰۰–۱۳۹۹ به همراه تیم سپاهان
جام حذفی
قهرمانی در جام حذفی ۹۵–۱۳۹۴ به همراه تیم ذوب‌آهن
سوپر جام
قهرمانی در سوپر جام ۱۳۹۵ به همراه تیم ذوب‌آهن
بیوگرافی محمدرضا حسینی
زندگینامه سید محمدرضا حسینی بازیکن فوتبال زندگینامه سید محمدرضا حسینی بازیکن فوتبال زندگینامه سید محمدرضا حسینی بازیکن فوتبال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *