دعوای بیرانوند با طرفداران

دعوای بیرانوند با طرفداران ، علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس تهران می باشد. گلر تیم ملی در سال های اخیر کم حاشیه نداشته است. از درگیری با برخی بازیکنان تا هواداران پرسپولیس از جمله این موارد است. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

علت درگیری بیرانوند با هواداران باشگاه پرسپولیس:

در مسابقه پرسپولیس و پدیده در هفته چهاردهم بعد از تساوی تیمش، علیرضا دروازه بان باشگاه پرسپولیس تهران بین دو نیمه با هواداران تیمش درگیر شد. او با صدای بسیار بلند و داد و هوار به سمت رختکن قرمزها رفت. حرکت های عجیب و زشت که باعث شد تا صدای کریم باقری نیز در بیاید.

بعد از اینکه علیرضا بیرانوند در بازی با پدیده عصبانی شد و با صدای بلند به سمت رختکن رفت. کریم باقری با صدای بلند از او خواست که سکوت کند و اگر حرف یا اعتراضی دارد باید این حرف ها را در باشگاه تیمش مطرح نماید و چنین صحبت هایی و رفتارهای زشتی در رختکن تیم نباید انجام بگیرد.

علت درگیری بیرانوند با هواداران باشگاه پرسپولیس

چرا بیرانوند با هواداران پرسپولیس درگیر شد؟

در بین دو نیمه هواداران باشگاه پرسپولیس شعارهایی را بر علیه علیرضا مطرح نمودند. طرفداران پرسپولیسی در ورزشگاه یک صدا احمد رضا عابدزاده را تشویق کردند. در ادامه آنها شعارهای مختلفی بر علیه علیرضا بیرانوند مطرح نمودند. گلر پرسپولیس بعد از مهار یک شوت دو مرحله ای، انگشت خود را به نشانه سکوت جلوی دهانش قرار داد. در واقع هوادارن تیم خود را تشویق به سکوت نموده است. حرکت های جنجالی بیرانوند در زمین مسابقه کم نبوده است. در پایان مسابقه نیز وقتی قصد رفتن به سمت تونل ورزشگاه را داشت، با سرعت زیادی دوید و خطاب به طرفدارانش در سمت جایگاه دوباره هیس نشان داد. این حرکت ها باعث شد تا در صدر اخبار تیم پرسپولیس قرار بگیرد و برخی او را سرزنش کنند.

سیو بیرانوند داور را نجات داد

مسابقه ای که در دوران بانکو ایوانکوویچ رخ داده است. این سرمربی کروات پرسپولیس در نشست خبری اعلام نمود که: من اصلا این صحنه را مشاهده نکردم. کاملا طبیعی است که هواداران مسئله مهمی در فوتبال هستند. ما تلاش زیادی برای خوشحالی مردم می کنیم. بازیکن و گلر فوتبال نیاز به حمایت دارد. بازیکنان پرسپولیس در زمین مسابقه تلاش زیادی می کنند و واقعا از جان خود مایه می گذارند. علیرضا انتظار تشویق از سمت طرفدارانش را دارد.

چرا بیرانوند با هواداران پرسپولیس درگیر شد

 

رفتار زشت بیرانوند با یک هوادار تیم پرسپولیس

دعوای بیرانوند با طرفداران چه در زمین فوتبال و چه در بیرون کم نبوده است. علیرضا در واکنش به ابراز علاقه یکی از هوادارها که باعث افتادن گوشی او بر روی زمین شد نیز یک حرکت زشت دیگری انجام داد. گلر تیم پرسپولیس کارنامه انضباطی خوبی نداشته است. او بارها به رفتارهای زشت خود ادامه داده و تا به حال نیز برخورد چندان جدی بر علیه او صورت نگرفته است. در ادامه ویدیو حرکت زشت بیرانوند با یکی از طرفداران پرسپولیس را مشاهده خواهیم کرد. در ادامه می توانید رفتار زشت و توهین آمیز بیرو دروازه بان تیم پرسپولیس را با یکی از هواداران مشاهده کنید:

دعوای بیرانوند با طرفداران

ویدیویی نیز منتشر شد که نشان از برخورد زشت گلر تیم ملی و باشگاه پرسپولیس با یک هوادار تیم قرمزها داشت. این حرکت با انتقادهای زیادی از سوی مردم و هواداران تیم همراه شد. در ویدیو بالا که یکی از هوادارهای باشگاه پرسپولیس با محبت علیرضا را به آغوش می کشد و روی او را می بوسد. اما این فرد باعث افتادن گوشی بیرو می شود و در ادامه این گر با لحن بدی به او می گوید:” اه … عین کلاغید همتون!”

آیا علیرضا بیرانوند هنوز به رفتارهای زشت خود ادامه می دهد؟

آیا علیرضا بیرانوند هنوز به رفتارهای زشت خود ادامه می دهد؟

علیرضا بیرانوند گلر تیم ملی فوتبال ایران در دو دوره جام جهانی و دروازه بان حال حاضر تیم باشگاه پرسپولیس تهران در سالهای اخیر تجربیات زیادی بدست آورده است. در سالهای ابتدایی حضورش در پرسپولیس رفتار غیر حرفه ای زیادی از خود بروز می داد. اما هر سال پخته تر شد و نشان داد که این رفتارها نباید در زمین فوتبال یا مسابقات حساس رخ دهد. قطعا این دروازه بان نیز با بزرگتر شدن و تجربیات بیشتر توانسته بر روی اعصاب خود کنترل داشته باشد. امروزه دیگر کمتر شاهد برخورد زشت و زننده این دروازه بان مطرح ایرانی هستیم.

در ادامه نظرات و دیدگاه های تان را در زمینه رفتارهای علیرضا بیراوند در زمین برایمان در سایت ورزشی کامنت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *