تمدید ساکا با آرسنال

باشگاه آرسنال خبر تمدید ساکا با آرسنال تا سال 2027 را اعلام کرده است. بازیکن جوان آرسنال، از عوامل اصلی موفقیت امسال آرسنال بوده است. ساکا و آرسنال از مدتی پیش تمایل به تمدید را اعلام کرده بودند.

در این پس از ورزشی به خبر تمدید بوکایو ساکا با آرسنال خواهیم پرداخت.

تمدید ساکا با آرسنال تا سال 2027

در این اواخر توپچی‌ها در تلاش برای تمدید با وینگر جوان خود بوده اند. پیش از این نیز توافق دو طرف طی خبر کوتاهی اعلام شده بود. ساعاتی پیش آرسنال، به طور رسمی توافق دو طرفه با این بازیکن را اعلام کرد.

ساکا یک فصل خوب دیگر را در ورزشگاه امارات سپری کرد. در فصلی که آرسنال می‌توانست قهرمان شود. اما او نتوانست به این مهم دست پیدا کند.

یوکایو ساکا در کنار محمد صلاح، تنها بازیکنی است که در این فصل تعداد دو رقمی گل و پاس گل به ثبت رسانده است. ساکا در این فصل 13 گل و 11 گل به ثبت رسانده است.

آرسنال به تلاش برای تمدید با بسیاری از بازیکنان کلیدی خود ادامه می‌دهد. آرون رمزدیل قرارداد جدیدی امضا کرده و مذاکرات با ویلیام سالیبا در حال انجام است. لازم به ذکر است که مذاکرات با مارتین اودگارد کاپتیان نروژی تیم نیز در حال پیشروی است. ظاهرا این بازیکن نیز تمایل زیادی به تمدید با توپچی‌ها دارد. نتیجه‌ی مذاکرات قطعا طی هفته‌های آینده اعلام خواهد شد.

گرانیت ژاکا، بزرگترین خروجی آرسنال

آرسنال با گرانیت ژاکا نیز چندی پیش مذاکراتی را انجام داده بود. اما این بازیکن از ادامه‌ی مذاکرات انصراف داد. آرسنال نیز تصمیم گرفت که اجازه‌ی خروج به این بازیکن سوئیسی را بدهد. گرانیت ژاکا احتمالا در تابستان به بایر لوروکوزن بپیوندد.

هافبک سوئیسی اعلام کرده که تصمیمش درباره‌ی آینده‌ی او به زودی اعلام خواهد شد.

او پس از باخت 1-0 آرسنال در ناتینگهام فارست در روز شنبه به ایونینگ استاندارد گفت: “شما مطمئناً آخرین اخبار را در هفته آینده خواهید دانست.”

“من فکر می‌کنم آنها [هواداران] لیاقت این را دارند و من خودم نیز این کار را انجام می دهم. ما یک هفته دیگر از این فصل لیگ برتر داریم، اولین چیز این است که می خواهم از آن لذت ببرم و مطمئناً، شما بچه ها هفته آینده خواهید دانست که چه اتفاقی می افتد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *