آینتراخت فرانکفورت - اف سی بایرن

آینتراخت فرانکفورت – اف سی بایرن.پس از ده روز وقفه از بازی های رقابتی، اف سی بایرن مونیخ تلاش خود را برای کسب عنوان قهرمانی آلمان از روز شنبه از سر می گیرد. تحت هدایت مربی توماس توخل، تیم قرار است ساعت 3:30 بعد از ظهر به مصاف آینتراخت فرانکفورت برود (رادیو اینترنتی زنده و رایگان در fcbayern.com و برنامه FC Bayern در دسترس است). قبل از مسابقه، این چیزی است که باید بدانید.

آینتراخت فرانکفورت – اف سی بایرن

تمرین پایانی جمعه در تصاویر

تمرین پایانی جمعه در تصاویر
تمرین پایانی جمعه در تصاویر

علاقه مندان و هواداران نماهایی از آخرین جلسه تمرینی بایرن در روز جمعه را مشاهده کردند که نشان دهنده آمادگی این تیم بود. مجموعه ای از تصاویر آماده سازی شدید بایرن را برای ادامه روند پیروزی های خود به تصویر می کشد.

زمینه اف سی بایرن

زمینه اف سی بایرن
زمینه اف سی بایرن

بازی خانگی باشگاه مستقر در مونیخ مقابل یونیون برلین که در ابتدا برای آخر هفته قبل برنامه ریزی شد. به دلیل بارش برف سنگین در مونیخ (تعویق در 24 ژانویه) به تعویق افتاد. چالش روزهای اخیر حفظ تنش پس از یک استراحت غیرمعمول بود. با این وجود، ما هفته تمرینی بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم. با انرژی تازه، قهرمانان رکورددار آلمان به دنبال پیروزی مقابل آینتراخت فرانکفورت هستند تا نه تنها دنباله 6 برد متوالی خود در بوندسلیگا را افزایش دهند. بلکه فشار زیادی بر رهبران لیگ بایر 04 لورکوزن وارد کنند.

اف سی بایرن با سه امتیاز عقب افتادن و یک بازی کمتر می تواند با یک برد – به لطف تفاضل گل برتر – به طور موقت از لورکوزن سبقت بگیرد که یکشنبه به تیم رده سومی VfB اشتوتگارت می رود. ما می‌خواهیم قدم بعدی را برداریم و به دنبال پیروزی هستیم. ما به شدت و تهاجمی در سطح بسیار بالایی تمرین کرده‌ایم. توخل اضافه کرد که باید آن را به زمین بیاوریم.

اظهارات کلیدی توخل از گفتگوی مطبوعاتی

اظهارات کلیدی توخل از گفتگوی مطبوعاتی
اظهارات کلیدی توخل از گفتگوی مطبوعاتی

توخل تایید کرد: “جمال موسیالا در تیم خواهد بود.”
توخل خطاب به حریف، آینتراخت فرانکفورت، احترام گذاشت و علیرغم باخت های اخیرشان، خاطرنشان کرد: من تیمی بسیار خوب. سریع و همه کاره را می بینم که فوتبال جذاب و تکنیکی بازی می کند.
حریف: اینتراخت فرانکفورت

فرانکفورت سرنوشتی مشابه بایرن را تجربه کرد که آنها به طور غیرمنتظره ای توسط تیم دسته سوم 1. اف سی زاربروکن (0:2) از DFB-Pokal حذف شدند. بوندسلیگا نیز مهربان نبود. فرانکفورت متحمل شکست 1:2 متوالی از VfB اشتوتگارت و اف سی آگسبورگ شد. علیرغم اینکه 18 امتیاز مناسب از 11 بازی اول خود را به دست آورد. تاپمولر، که تا مارس 2023 به عنوان کمک مربی در بایرن خدمت کرد. در مورد قدرت و انعطاف تیم فرانکفورت اظهار نظر کرد.

به روز رسانی تیم برای مسابقه

به روز رسانی تیم برای مسابقه
به روز رسانی تیم برای مسابقه

اف سی بایرن مصدوم طولانی مدت ماتییس دی لیخت را که در حال نقاهت پس از پارگی نسبی رباط زانویش است اما تمرین با توپ را شروع کرده و بونا سار با مصدومیت ACL را از دست خواهد داد. جمال موسیاله که پس از یک مشکل عضلانی بهبود یافت. قرار است به تیم ملحق شود. توخل گفت: “او 90 دقیقه کامل بازی نخواهد کرد و ما باید تصمیم بگیریم که او شروع کند یا خیر.”

فرانکفورت با چالش های پرسنلی خود روبرو است، الیس اسکیری، سباستین رود. کریستیان جاکیچ و تیموتی چندلر به دلیل مصدومیت از میادین دور هستند. مشارکت رابین کخ و هوگو لارسون نیز نامشخص به نظر می رسد.

صحنه برای یک تریلر هیجان انگیز بوندسلیگا آماده شد

در آن اف سی بایرن به دنبال نشان دادن آمادگی خود برای بازگشت به زمین و پیشی گرفتن است. از آنجایی که هر دو طرف به نکات مهم در مبارزات انتخاباتی چشم دوخت. دیدار روز شنبه نوید یک دیدار جذاب در رقابت برای قهرمانی آلمان خواهد بود.

Hesam
9 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *