لغو پرواز پرسپولیس به ریاض!

هماهنگی سفر تیم پرسپولیس به شهر ریاض عربستان با پرواز اختصاصی انجام شد. اما ناگهان کشور عربستان اجازه فرود هواپیمای اختصاصی تیم پرسپولیس را نداد. در ادامه سایت ورزشی با لغو پرواز پرسپولیس به ریاض! همراه شوید.

 

لغو پرواز پرسپولیس به ریاض!

به گزارش سایت ورزشی، بازیکنان و کادر فنی باشگاه پرسپولیس قرار بود. ساعت 10:30 روز جمعه با پرواز اختصاصی به ریاض سفر کنند. که این اتفاق رخ نداد و پرواز آنها به زمان دیگر موکول شد. در حالی که هماهنگی برای پرواز پرسپولیس به ریاض انجام شده است. ویزای تمام مسافرین نیز به دست باشگاه سرخپوشان رسیده بود. اما در شب گذشته دولت عربستان اجازه فرود به هواپیمای اختصاصی قرمزهای تهران را نداد. باشگاه پرسپولیس زمان پرواز را 10:30 صبح تعیین کرده بود. تا بازیکنان با شرایط استراحتی مطلوب به ریاض بروند. آنها می خواستند جلسه تمرینی برگزار کنند که ظاهرا برنامه ها بهم ریخت.

لغو پرواز پرسپولیس به ریاض!

یکی از نکات جالب دیگر این بود که روز قبل نماینده پرسپولیس به ریاض رفت تا آخرین هماهنگی های لازم را انجام دهد و اما در ادامه اعضای تیم مجوز پرواز پیدا نکردند. صحبت هایی انجام شده که پرسپولیس شنبه شب راهی ریاض می شود. و بدین ترتیب باشگاه پرسپولیس به دنبال این است. که یک جلسه تمرینی را برگزار نماید. باشگاه پرسپولیس قصد داشت با پرواز اختصاصی و هواپیمای منقش به لوگوی باشگاه راهی ریاض شود. حتی برنامه تمرینات و استقرار در هتل نیز برنامه ریزی شد اما در آخرین لحظه دولت کشور عربستان مجوز فرود نداد. آخرین پرواز پرسپولیس به ریاض برای دیدار با الهلال بود که در آن زمان هم به دلیل عدم اجازه فرود، پرسپولیس با حدود یک روز تأخیر به عربستان رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *