تصادف شدید کاپیتان پیکان در سفر نوروزی

تصادف شدید کاپیتان پیکان در سفر نوروزی ، کاپیتان تیم پیکان تهران در یک سفر نوروزی دچار سانحه تصادف رانندگی شده است. سامان فلاح یک تصادف مرگبار شدیدی را تجربه کرد که فعلا حالش خوب است. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

تصادف کاپیتان باشگاه پیکان:

کاپیتان تیم پیکان تهران در یک سفر نوروزی متاسفانه دچار سانحه رانندگی شد. سامان فلاح بازیکن فوتبال لیگ برتر ایران دچار تصادف شدید شده است. به گزارش سایت ورزشی به نقل از روابط عمومی باشگاه پیکان که درباره وضعیت سامان نوشت: بازیکن جزو ستاره های دعوت شده به کمپ نوروزی تیم ملی بوده است. بعد از مسابقه با آلومینیوم او از کادر فنی مرخصی دریافت کرد تا به یک سفر نوروزی به شمال کشور برود. قبل از نورو در کنار خانواده اش قرار بگیرد. در شب قبل در مسیر بازگشت یک تصادف شدیدی را تجربه کرد که با این سانحه رانندگی به بیمارستان منتقل شده است.

 

تصادف شدید کاپیتان پیکان در سفر نوروزی

بعد از این اتفاق غیر منتظره، باشگاه پیکان اقدامات لازم برای انتقال مدافع ملی پوش از بیمارستان شهر دماوند را به شهر تهران انجام داده است. این حادثه بسیار مرگبار و خطرناک بوده است که باعث شد بخشی از سر و صورت بازیکن بخیه خورده شود. بدن سامان دچار کوفتگی شدید و زخم های فراوان شده است. بعد از تصویربرداری از بدن این بازیکن فوتبال مشخص شد که شکستگی به وجود نیامده است.

بر اساس نظرات پزشکان، حال عمومی بازیکن پیکانی ها خوب ارزیابی شده است. برای چند روز باید تحت نظر و مراقبت های پزشکی باشد. حادثه ای تلخ که شانس حضور در اردوی پیش روی تیم ملی ایران را از این بازیکن فوتبال گرفته است. سامان با این تصادف مدتی از تمرینات باشگاه پیکان نیز دور مانده است.

mohamadnd
17 مارس 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *