تیم سیتی در فینال و شاید قهرمان

تیم منچستر سیتی در یک دیدار حساس و سرنوشت ساز در استادیوم خانگی در مقابل رئال مادرید حضور می یابد. لیگ قهرمانان اروپا به اوج حساسیت خودش رسیده و تیم های فینالیست امشب مشخص خواهد شد. به نظر شما تیم سیتی در فینال و شاید قهرمان باشد؟ در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

تیم منچستر سیتی و رئال و احتمال حضور در فینال:

به گزارش سایت ورزشی ، قبل از اینکه بدانیم چه کسی در هر رقابت برنده خواهد شد؟ واقعا در فوتبال هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست و همه چیز لحظه ای رخ می دهد. در نبردهای حذفی حقیقتا نمی توانیم به طور دقیق بگوییم که کدامیک به مرحله بعدی صعود می کنند. در تماشایی ترین رقابت نفس گیر بین دو تیم قدرتمند منچستر سیتی و رئال مادرید متخصص لیگ قهرمانان همراه هستیم. واقعا فوتبال نبردهای واقعی بین مردان بزرگ است. چشم در چشم باید با تمام توان مبارزه کرد و گل زد.

تیم سیتی در فینال و شاید قهرمان

هر تیمی که بتواند شایستگی خودش را در زمین چمن بهتر نشان دهد می تواند مبارز واقعی و قهرمان شود. مبارزه ای به تمام معنا بین دو تیم قدرتمند اروپا که جذابیتش نسبت به بازی اینتر و میلان هم بالاتر خواهد بود. طرفداران ایرانی من سیتی و رئال در کشورمان زیاد است. امشب رقابت به اوج حساسیت می رسد و با اینکه منچستر سیتی در برنابئو موفق تر عمل کرد اما رئال نشان می دهد که تیم خطرناکی است و می تواند زهر خودش را در هر زمینی بریزد. بنزما را نباید دست کم بگیرید.

تیم سیتی در فینال و شاید قهرمان

وینیسیوس یک بازیکنی که به تنهایی یک تیم را حریف است. رئال آنچلوتي هفته به هفته در اسپانيا با مالكيت توپ، تسلط خود را بر حريف ديكته مي‌كند ولي در برابر سيتي كه خود استاد ديگري در حفظ و كنترل توپ است، آنجلوتي با آگاهي مالكيت را به تيم گوارديولا سپرده بود. جابه‌جايي بازيكنان حتي تهاجمي‌ترين بازيكنان رئال، وینیسیوس جونیور و کریم بنزما در طول اين جدال ادامه داشت كه وظايف خطير خود را داشتند.

تیم سیتی در فینال و شاید قهرمان

تیم منچستر سیتی در مقابل رئال در ورزشگاه خانگی:

سیتی یکی از تیم هایی است که کمتر اسیر ضد حمله می شود و توپ را ارزان و ساده از دست نمی دهد. در یک تیم هجومی قطعا قبل از گلزنی به فکر دفاع هستند. مثلا کایل واکر دفاع راست سیتی در تیم انگلیس نیز همیشه به بدترین سناریوها فکر می کند. هرگز از دفاع کردن غافل نمی شود. کمتر فضای جلوی خط دفاع را خالی می کند. اما مادرید نیز استعدادهای بزرگ و پرتجربه کم ندارد و می تواند امشب شگفتی خلق کند.

تیم سیتی در فینال و شاید قهرمان

يك سال پيش از اين بود، خوب خاطرمان هست؛ چگونه از قفس سيتي خود را رهايي بخشيدند.
بنزما، تونی کروس و لوکا مودریچ، دنی کارواخال و…آنتونیو رودیگر که به خوبی موفق شد ارلینگ هالند را در برنابئو با قلدری تحت کنترل بگیرد، جايي كه جدال را رسما فیزیکی کرد و مانع گلزنی وایکینگ نروژی شد. البته مطمئن نیستم آنتونيو بتواند هالند را بیش از ۱۸۰ دقیقه تحت کنترل قرار دهد و شمشیرهای او را در غلاف نگاه دارد.

تیم سیتی در فینال و شاید قهرمان به نظر شما کدام تیم شانس صعود دارند و آیا رئال موفق می شود شگفتی سازی نماید؟ نظر و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها درج نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *