تبانی در بازی سپاهان و پیکان حقیقت دارد؟

تیم فوتبال پیکان تهران در یک دیدار مقابل سپاهان اصفهان قرار گرفت. باشگاه پرسپولیس همشهری پیکانی ها امید داشتند که آنها از رقیب اصلی قهرمانی در جدول امتیاز بگیرند. پیکان در هفته 28 در مقابل پرسپولیس این تیم را تا مرز سکته پیش برد. در روز جمعه نیز در مقابل سپاهان بازی کردند و پرسپولیسی ها امید داشتند که این تیم تهرانی برنده یا مساوی کند. به نظر شما آیا تبانی در بازی سپاهان و پیکان حقیقت دارد؟ در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

مسابقه سپاهان و پیکان در اصفهان:

سپاهان در یک دیدار حساس و سرنوشت ساز در مقابل تیم پیکان تهران قرار گرفت. به گزارش سایت ورزشی ، تجربه بازی های دور رفت مسابقات لیگ نشان داد که تیم پیکان در مقابل تیم های قدرتمند لیگ بسیار نبرد خوب و حرفه ای دارد. با اینکه آنها در مقابل تیم نساجی در جام حذفی بعد از اخراج دو بازیکن خودش نتیجه را 3-0 واگذار کرد. اما در مقابل تیم پرسپولیس خودنمایی عالی داشتند و برای بهتر دیده شدن در فوتبال ایران رسانه ها را به خود معطوف ساختند و نتیجه بازی را تنها با 1 گل واگذار کرده بودند تا از پرسپولیس و سپاهان یک زهر چشم بگیرند.

تبانی در بازی سپاهان و پیکان حقیقت دارد؟

پیکان نیز هیچ انگیزه ای جز خودنمایی در فوتبال ایران نداشت. جوانان شایسته این تیم با تیمی کم هزینه در لیگ برتر مانده بودند. حالا هیچکس نمی تواند در صورت شکست در مقابل تیم سپاهان این تیم را سرزنش کند. بیشتر هواداران پرسپولیس در انتظار نمایش فوق العاده از شاگردان مجتی حسینی در مقابل سپاهان داشتند تا پرسپولیس قهرمانی اش مسجل شود. این مسابقه که در ورزشگاه نقش جهان برگزار شد و اصفهان در خانه توانست با 5 گل از سد پیکان تهران عبور کند. شهریار مغانلو (2بار) ، رامین رضاییان و امید نورافکن(2بار) موفق به گلزنی شدند تا قهرمانی در هفته آخر مشخص شود.

تبانی در بازی سپاهان و پیکان حقیقت دارد؟

تبانی در بازی سپاهان و پیکان حقیقت دارد؟

شکوری معاون باشگاه پیکان اذعان داشت: تا لحظه آخر با شرافت جنگیده بودیم و به ما انگ تبانی زدند و اما تیم پیکان سربلند بود. بازیکنان ما بسیار باشرف بازی کردند و با اینکه فشار زیادی را تحمل نمودند. اما خوب جنگیدند. ابراهیم شکوری بعد از شکست 1-0 تیم پیکان در برابر پرسپولیس اظهار داشت:

(در یک هفته گذشته انگ تبانی و از این چرت و پرت‌ها به ما زدند، اما همه دیدند که بازیکنان پیکان با چه شرافتی بازی کردند. به بازیکنان خسته نباشید می گویم. اینکه بازی در آزادی برگزار شد باید بگویم ما ابتدا ورزشگاه انقلاب کرج را معرفی کرده بودیم. سپس ورزشگاه پاس قوامین را انتخاب کردیم و دیگر ورزشگاهی در تهران وجود ندارد. چه کاری باید می‌کردیم؟ افرادی که درمورد این مسائل صحبت می‌کنند هیچ درکی از ورزش و فوتبال ندارند.)

تبانی در بازی سپاهان و پیکان حقیقت دارد؟

وی ادامه داد:

تیم ما قدرت زیادی را در مقابل بازی پرسپولیس داشت. اما نتیجه بازی طور دیگری رقم خورد. تیم مدیریتی، تیم بازیکنان باشگاه، تیم فنی باشگاه واقعاً نشان دادند که پیکان یک باشگاهی است که تا لحظه آخر با شرافت بازی می‌کند. ما در این زمین در دور رفت مقابل استقلال و پرسپولیس مساوی گرفتیم و سپاهان را هم شکست دادیم. تیم ما جوان است و بودجه کل تیم ما اندازه یک بازیکن استقلال و پرسپولیس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *