شکایت پرسپولیس و استقلال: دربی شاید سه هیچ!

بر اساس اعلام کمیته انضباطی دو تیم استقلال و پرسپولیس از همدیگر شکایت متقابل کرده اند. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه باشید. شکایت پرسپولیس و استقلال: دربی شاید سه هیچ!

 

شکایت پرسپولیس و استقلال: دربی شاید سه هیچ!

به گزارش سایت ورزشی، تیم های استقلال و پرسپولیس دو تیم بزرگ فوتبالی هستند که از همدیگر شکایت کردند. آنها درخواست 3 بر صفر شدن دربی را دارند. استقلال به رفتارهای برخی بازیکنان و اعضای تیم قرمزها نظیر گولسیانی، بیرانوند، کنعانی زادگان، نعمتی و زاهدی اعتراض دارند. آنها معتقد هستند این تنش ها بر روی بازی تاثیر داشت. پرسپولیس نیز به عبور استقلال از سقف بودجه و استفاده از بازیکنان غیر مجاز اعتراض دارد. آنها اعتقاد دارند این کار باعث ایجاد نابرابری در بازی شده است. شکایت پرسپولیس و استقلال از یکدیگر در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در حال بررسی است.

شکایت پرسپولیس و استقلال: دربی شاید سه هیچ!

شاکی بودن دو تیم شهرآورد از همدیگر

قبل از شروع این فصل لیگ برتر مهدی تاج اعلام نمود که تخطی از مقررات نقل و انتقالات با حکم 3-0 برای بازی ها روبرو می شود. اما چهار تیم مدعی در کمیته انضباطی پرونده داشتند، با این حکم مواجه نشدند. ابوالفضل حسن‌زاده در این خصوص می‌گوید: اینکه چرا درخصوص قانون سقف بودجه هیچ بازی‌ای 3-0 نشد چون هیچ تیمی در مهلت مقرر 24 ساعت شکایت نکرد. رئیس فدراسیون فوتبال که نمی‌تواند آموزش بدهد که باید در موعد 24 ساعت شکایت کنید.

شکایت پرسپولیس و استقلال: دربی شاید سه هیچ!

با این حال رئیس کمیته انضباطی خبر مهمی را اعلام کرد و گفت: البته شکایت استقلال و پرسپولیس از یکدیگر بعدِ دربی ظرف 24 ساعت مقرر بوده ولی هنوز رأی ندادیم و باید تشخیص دهیم بازیکنی غیر مجاز بوده یا نه. شکایت آنها واصل شده است. او در پاسخ به این سوال که شکایت از کدام بازیکنان انجام شده؟ عنوان کرد: اگر اجازه بدهید اسم نیاورم چون هنوز در مرحله تحقیقات است.

در صورتی که کمیته انضباطی شکایت یکی از دو تیم را وارد بداند، نتیجه دربی به 3 بر صفر تغییر خواهد کرد. این امر می‌تواند تأثیر زیادی بر جدول رده‌بندی لیگ برتر داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *