درگیری لروی سانه و سادیو مانه

ماجرای درگیری لروی سانه و سادیو مانه

طبق گزارش ورزشی لروی سانه، وینگر بایرن مونیخ پس از درگیری با سادیو مانه در تمام وقت شکست 3-0 تیمش مقابل منچسترسیتی در لیگ قهرمانان اروپا ، لبی خون آلود داشت.

این دو نفر سابق لیگ برتر ابتدا در داخل زمین درگیر مشاجره شدند و سپس به رختکن رفتند – همانطور که برای اولین بار توسط Bild گزارش شد.

مانه 31 ساله به سانه 27 ساله سیلی زد تا هم تیمی خود را با لب خونریزی ترک کند قبل از اینکه هم تیمی هایشان برای جدا کردن دو نفر وارد شوند.

درگیری لروی سانه و سادیو مانه
درگیری لروی سانه و سادیو مانه

بایرن مونیخ قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه مانه احتمالاً مجازات می شود، وضعیت را بررسی می کند.

مانه که سابقه حضور در چنین درگیری‌هایی را نداشته است، در ماه‌های اخیر پس از یک سری اجراهای متوسط، زیر ذره بین قرار گرفته است.

مهاجم سابق لیورپول در اولین فصل حضورش در بایرن، در 32 بازی 11 گل به ثمر رسانده است.

گمان نمی رود که هیچ مشکلی از قبل بین مانه و سانه وجود داشته باشد.

بایرن مونیخ وقتی اتلتیک به او نزدیک شد از اظهار نظر خودداری کرد .

درگیری لروی سانه و سادیو مانه
درگیری لروی سانه و سادیو مانه

سانه 90 دقیقه کامل مقابل تیم سابقش بازی کرد و مانه بعد از 69 دقیقه جانشین جمال موسیالا شد.

به نظر می رسد بایرن مونیخ پس از شکست 3-0 در ورزشگاه اتحاد، در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را ترک کند.

رودری ، برناردو سیلوا و ارلینگ هالند گل های تیم پپ گواردیولا را به ثمر رساندند که قهرمان لیگ برتر با یک پا در نیمه نهایی رقابت های نخبگان اروپا حضور یافت.

بایرن که در صدر جدول بوندسلیگا قرار دارد ، شنبه میزبان هوفنهایم است و چهارشنبه آینده دوباره به لیگ قهرمانان اروپا برمی گردد.

رافائل هونیگشتاین، خبرنگار فوتبال آلمان اتلتیک:

درگیری در اواخر بازی شروع شد که حرکت بین سانه و مانه شکست خورد. سانه می خواست که مانه به عمق بیاید و توپ را جمع کند. این به یک بحث کاملاً داغ تبدیل شد که در اتاق رختکن ادامه داشت.

مانه احساس بی‌احترامی کرد، انتقاد را دوست نداشت و در لحظه‌ای با احساسات شدید، سیلی به صورت سانه زد و لب‌هایش را شکست. این خشن ترین حرکت نبود، اما همچنان به اندازه ای بود که سانه را همانطور که انتظار داشتید عصبانی کنید. این دو نفر باید از هم جدا می شدند.

“لحظه عجیبی بود زیرا مانه به عنوان یک مرد بسیار متواضع و متواضع شناخته می شود که بسیار ملایم است، اما در این مورد فکر می کنم که از زمان آمدن به مونیخ نشان دهنده احساس ناامیدی نسبت به فرم خودش بود. قرار بود او بازیکن کلیدی، فوق ستاره باشد – مردم در مورد احتمال بردن توپ طلا از او صحبت می کردند – اما هنوز این اتفاق نیفتاده است و روز سه شنبه بازی دیگری بود که در آن او کاملاً تأثیر مطلوب را نداشت.

بایرن احتمالاً روز پنج‌شنبه وقتی همه حقایق را جمع‌آوری کرد، نظر خواهد داد، اما من فکر نمی‌کنم آنها بتوانند این موضوع را زیر فرش بکشند.»

sajjad
13 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *