ورزشی

داوری جنجالی سید علی در اصفهان

داوری جنجالی سید علی در اصفهان

داوری جنجالی سید علی در اصفهان ، داوری مسابقه دیدار سپاهان و ملوان یک تصمیم جنجالی و بحث برانگیز داشت. در ادامه سایت ورزشی به بررسی کارشناسان داوران نسبت به تصمیم مهدی سید علی داور مسابقه در اصفهان می پردازیم.

 

مهدی سید علی داور مسابقه سپاهان – ملوان:

داور مسابقه دیدار سپاهان و ملوان بندرانزلی با یک تصمیم جنجال برانگیز مواجه شده است. مهدی سید علی داور جنجالی دیدار حساس این مسابقه لقب گرفت. به گزارش ورزشی ، تنها چند ساعت از صحنه جنجال برانگیز داوری دربی صدم در استادیوم آزادی نگذشته بود. که در نقش جهان در همان دقیقه های اولیه یک اتفاق رخ داد که کارشناسان داوری نظر خود را درباره آن مطرح نمودند.

داوری جنجالی سید علی در اصفهان

داور مسابقه حساس سپاهان و ملوان در شب گذشته مهدی سید علی بود که در شرایطی این مسابقه را در دقیقه 102 به پایان رساند. در دقیقه های ابتدایی مسابقه بر روی یک صحنه مشکوک به پنالتی امید نور افکن را جریمه نمود. ظاهرا اینطور به نظر می رسد که یحیی زاده مدافع ملوان، چپ پای ملی پوش سپاهان را با خطا سرنگون نموده است.

داوری جنجالی سید علی در اصفهان

داوری جنجالی سید علی در اصفهان و نظر کارشناسان داوری:

📌 برخورد امیرحسین یحیی‌زاده و امید نورافکن (مشکوک به پنالتی – دقیقه ۵)

ابراهیم میرزابیگی: زمانی که بازیکن سپاهان وارد محوطه جریمه شد، بازیکن ملوان با بالای ران خود به او ضربه زد و او را سرنگون کرد که داور باید یک پنالتی به سود این تیم اعلام می‌کرد.
حسین زرگر: ادامه بازی از سوی داور درست بود اما نیازی به جریمه بازیکن سپاهان با کارت زرد هم نبود.
تورج حق‌وردی: بازیکن ملوان با زانو به ران بازیکن سپاهان ضربه زد و مرتکب خطای پنالتی شد.
حیدر سلیمانی: خطايی اتفاق نيفتاد و ادامه بازی صحيح بود.
غلامرضا جباری: فوتبالیست ملوان بی احتیاطی کرد. داور باید یک ضربه پنالتی به نفع سپاهان اعلام می‌کرد.

خروج از نسخه موبایل