کریستیانو رونالدو در حال پیر شدن است

پیری در فوتبالیست ها یکی از چالش های مهمی است که باعث خداحافظی از فوتبال می شود. حتی بزرگترین ستاره های دنیا نظیر مسی و رونالدو نیز همانند پله و مارادونا باید یک روزی به دلیل کهولت سن از فوتبال خداحافظی نمایند. در ادامه سایت ورزشی با “کریستیانو رونالدو در حال پیر شدن است” همراه ما باشید.

کریستیانو رونالدو در حال پیر شدن است

به گزارش سایت ورزشی، یک عکسی در اینترنت و فضای مجازی درباره کریس رونالدو حسابی سروصدا کرد. این بازیکن با چندتار موی سفید در لا به لای موهای سر دیده شد. که باعث شد همگان درباره پیری این فوتبالیست معروف پرتغالی صحبت نمایند. رونالدو در یک جلسه تمرینی تیم النصر با موهای سفید نشان داده شد که در اینترنت حسابی وایرال شده بود. پیری یکی از چالش هایی است که بسیاری از انسان ها در شغل های مختلف با آن روبرو هستند. اما بسیاری از بازیکنان حرفه ای زمانی که به سن 40 نزدیک می شوند احتمال بازنشستگی آنها از دنیای فوتبال وجود دارد. قطعا این بازیکن معروف دنیا نیز به زودی باید شاهد تمام شدن دوران حرفه ای باشیم. شاید او به دنبال خداحافظی در جام جهانی بعدی با پیراهن تیم کشورش باشد.

کریستیانو رونالدو در حال پیر شدن است

رونالدو بازیکن 38 ساله تیم النصر عربستان و پرتغال حالا در لبه میانسالی قرار دارد. اما از آمادگی بدنی بالایی برخوردار است و جزو بهترین گلزنان حال حاضر دنیا محسوب می شود. بنابرگفته های این بازیکن ستاره، فعلا قصد بازنشسته شدن ندارد. او می خواهد تا یورو 2024 بازی کند و حتی این احتمال وجود دارد که در جام جهانی 2026 ایالات متحده نیز به کمک تیم ملی کشورش بیاید. یکی از مهم ترین رقیب های لیونل مسی در سال های اخیر فوتبال جهان بود. او با درخشش فوق العاده و کسب 5 توپ طلا اسم خودش را به عنوان بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال تثبیت نموده است.

بازنشستگی کریس رونالدو چه زمانی است؟

mohamadnd
4 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *