تیم رویایی دیوید بکام در اینترمیامی | بارسلونای سابق در آمریکا!

ظاهراً اسطوره‌ی رئال مادرید، قصد ساخت بارسلونای صورتی‌پوش را دارد! در این پست از «ورزشی» به تیم رویایی دیوید بکام در اینترمیامی خواهیم پرداخت.

تیم رویایی دیوید بکام در اینترمیامی

دیوید بکام در حال ساخت یک تیم رویایی در اینترمیامی است. او بسیاری از اسطوره‌های بارسلونا را برای حضور در کنار لیونل مسی به تیم خود خواهد آورد.

دیوید بکام با تکیه بر چند اسطوره بارسلونا در کنار لیونل مسی به سرعت در حال ایجاد یک تیم رویایی در اینترمیامی است. مسی در تابستان به آمریکا آمد. او به سرعت تأثیر قابل توجهی در تیم اینترمیامی گذاشت. او آنها را از انتهای جدول کنفرانس خارج و وارد رقابت برای پلی‌آف کرد. این تیم همچنین اولین جام تاریخ خود را بدست آورد و لیگزکاپ را بالای سر بردند.

جوردی آلبا و سرخیو بوسکتس که در پایان فصل قبل نوکمپ را ترک کردند، به هم‌تیمی سابق خود در میامی پیوستند. لوئیس سوارز نیز قرار است پیش از شروع رقابت‌های ۲۰۲۴ به آنها پیوسته تا ترکیب رویایی بکام محقق شود.

دروازه‌‌بان و مدافعان

دروازه‌بان میامی دریک کلندر نقش مهمی در پیروزی لیگزکاپ ایفا کرد. او دو پنالتی را مهار کرد و یک گل را نیز در ضربات پنالتی مقابل نشویل در فینال این رقابت‌ها به ثمر رساند. بازی‌های خوب او باعث شده که بکام به دنبال مهره‌ی تازه‌ای در دروازه نباشد. جوردی آلبا کاپیتان پیشین اسپانیا و یکی از بهترین مدافعان چپ نسل خود، با بارسلونا شش قهرمانی لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا را کسب کرد. او همچنین نقش مهمی در فینال داشت و مدافع چپ اصلی اینترمیامی خواهد بود.

توماس آویلس و کمال میلر در مرکز دفاع در فصل آینده با یکدیگر همکاری خواهند کرد. آویلس در تابستان به تیم آمد. ولی به سرعت در ترکیب اصلی تیم قرار گرفت. در نهایت در ۱۱ بازی MLS برای تیم به میدان رفت. میلر نیز فصل گذشته یکی از ستاره‌های میامی بود و به طور مدام ۹۰ دقیقه کامل حضور داشت. اولین آمریکایی در ترکیب رویایی بکام دآندره یدلین خواهد بود. ستاره سابق تاتنهام، با ورود مسی از کاپیتانی خلع شد. ولی همچنان در باشگاه محبوب است. یدلین در دفاع راست قرار می‌گیرد. اگرچه احتمال دارد که با چالش سرخی روبرتو روبرو شود. اما در صورت حضور، او احتمالاً در میانه‌ی میدان بازی خواهد کرد.

مرتبط با بارسلونا: ژاوی آماج انتقادات؛ دلیل عملکرد ضعیف بارسلونا از زبان ژاوی

ترکیب مورد علاقه‌ی بکهام در میامی
ترکیب مورد علاقه‌ی بکهام در میامی

روبرتو و راکیتیچ، هافبک‌های بارسلونایی بعدی اینترمیامی

روبرتو در پایان فصل از بارسلونا خواهد رفت. به نظر می‌رسد که او به اینترمیامی برود. در کنار او نیز احتمالاً شاهد همکاری باورنکردنی بوسکتس و راکیتیچ خواهیم بود. بوسکتس پس از دوران حرفه‌ای بی‌نظیرش در بارسا نیازی به معرفی ندارد. راکیتیچ نیز سالیانی در کنار مسی بازی کرد و افتخارات زیادی در کارنامه دارد. این بازیکن کروات انتهای فصل از سویا جدا خواهد بد. مسی نیز به بکام فشار می‌آورد تا راکی را برایش به میامی بیاورد. قهرمان آرژانتینی جام جهانی نقش عادی خود را در بال راست بازی می‌کند. پستی که فصل گذشته ۱۱ گل برای اینتر میامی به ثمر رساند. در بال مقابل، دومین آمریکایی، رابرت تیلور خواهد ایستاد. او از شانس بازی کنار سوارز که گرمیو را در پایان فصل به مقصد میامی ترک خواهد کرد، لذت خواهد برد.

Pooria
13 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *