دی بروین پیروزی بعدی من سیتی را می بیند

دی بروین پیروزی بعدی من سیتی را می بیند.منچسترسیتی با نمایشی خیره کننده در ورزشگاه اتحاد یک سال قابل توجه را به پایان رساند. کوین دی بروین علیرغم اینکه روی صندلی عقب تاکتیکی نشسته بود. موقعیت مهمی داشت و از کناره ها شاهد پیروزی تیمش پس از یک دوره شخصی پر تلاش به دلیل مصدومیت بود.

دی بروین پیروزی بعدی من سیتی را می بیند

با شروع آخرین بازی خانگی

دی بروین پیروزی بعدی من سیتی را می بیند
دی بروین پیروزی بعدی من سیتی را می بیند

سال 2023، اسکای بلوز تمرکزی تزلزل ناپذیر از خود نشان داد و در مقابل شفیلد یونایتد. ساکنان انتهایی لیگ، پیروزی 2-0 را به دست آورد. اگرچه این فقط یک پیروزی نبود. صعود سیتی به رده سوم جدول رده بندی لیگ برتر را تضمین کرد و آنها را تنها دو امتیاز از لیورپول و استون ویلا که در صدر جدول قرار داد فاصله گرفت.

قبل از شروع بازی

نمایشی تشریفاتی دستاوردهای سالانه باشگاه را جشن گرفت و پنج جام درخشان را که در زمین اتحاد مزین شده بود به نمایش گذاشت. این ترکیب باشکوه شامل قهرمانی لیگ برتر، جام حذفی. جام باشگاه‌های جهان، لیگ قهرمانان و سوپر جام یوفا بود که نشان از تسلط باشگاه در همه جبهه‌ها بود.

از جمله دکورهای پیروزمندانه

مصدومیت دی بروینه
مصدومیت دی بروینه

تصدیق مبارزه و قدرت دی بروین بود. بازگشت استاد بلژیکی به لیست تیم نشان دهنده یک چراغ امید بود، حتی با وجود اینکه او ناظر این مسابقه بود. از آنجایی که مدت زیادی از میادین دور بود، حضور او به تنهایی روحیه هواداران را تقویت کرد . هنوز یک ژنرال هافبک در زمین نبود اما تا حد زیادی یک رهبر خارج از آن بود.

نتیجه با ضربه زودهنگام رودری در دقیقه 14 شکل گرفت و پس از آن گل ژولیان آلوارز در دقیقه 61 به ثمر رسید تا اطمینان حاصل شود که مساوی خارج از دسترس شفیلد یونایتد است. این برتری راحت باعث شد پپ گواردیولا رویکردی سنجیده داشته باشد. او عاقلانه تصمیم گرفت تا بازگشت دی بروین به میادین را برای مرحله ای کمتر تحت فشار نگه دارد، احتمالاً دیدار آتی جام حذفی با هادرسفیلد در 7 ژانویه.

در حالی که

در حالی که
در حالی که

زمان بازگشت دی بروین به چمن بسیار قابل پیش بینی است. انعطاف و هماهنگی تیم جمعی در این آخرین بازی خانگی که هواداران امیدوارند در سال جدید برگزار شود، مشهود است. منچسترسیتی نه تنها به عنوان تیمی با استعدادهای بی‌نظیر. بلکه نمادی از استقامت است، با سفر دی بروین از مصدومیت به نیمکت. امیدوارم به زمین بازگردد و این روحیه را در خود جای دهد.

Hesam
31 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *