واکنش جالب دخیا به شایعه بازگشت

واکنش جالب دخیا به شایعه بازگشت، در یک اتفاق تعجب آور از وقایع ، شایعه شد که دروازه بان سابق منچستریونایتد ، دیوید د خیا، ممکن است به این باشگاه بازگردد. این خبر پس از آن صورت می گیرد که منچستریونایتد تصمیم به تمدید قرارداد خود نگذارد و به پایان رسید و ارتباط دیرینه آنها با شلیک اسپانیایی. تصمیم به تمدید قرارداد De Gea ، سؤالات و گمانه زنی های بی شماری درباره آینده وی در دنیای فوتبال ایجاد کرد.

واکنش جالب دخیا به شایعه بازگشت

دخیا

به نظر می رسد تصمیم به بخشی از راه با De Gea با نگرانی در مورد عملکرد وی مرتبط است ، که بسیاری از آنها به رویکرد مدیریتی اریک ده هاگ نسبت می دهد. بنا بر گزارش ها ، سرمربی سرمربی از مشارکتهای در زمین د خیا، به ویژه شکل وی در موقعیت دروازه بان ناراضی بود و در نتیجه ، ده هاگ ابراز تمایل خود را برای وارد کردن یک دروازه بان جدید.

پس از مذاکرات با آژاکس، منچستریونایتد به توافق رسید تا آندره اونانا را به عنوان جایگزینی بالقوه برای د خیا امضا کند. با این حال ، عملکرد اونانا بین پست ها از انتظارات کم شد، و خطاهای او این باشگاه را در وضعیت نامناسب قرار داد.

واکنش جالب دخیا به شایعه بازگشت
واکنش جالب دخیا به شایعه بازگشت

روزنامه سان انگلیس

در یک پیچ و تاب اخیر ، روزنامه انگلیسی Sun گزارش داد که منچستریونایتد اکنون در حال امضای قرارداد کوتاه مدت با دیوید دی گا است. این پیشرفت باعث شد تا هواداران و صاحبنظران در مورد بازگشت احتمالی دروازه بان به باشگاه سابق خود فریب خورده باشند.

در میان این شایعات و گمانه زنی ها ، خود دخیا  با پیام رمزنگاری در حساب توییتر خود به گزارش ها پاسخ داد. دروازه بان اسپانیا توئیتی را با یک شکلک تک منتشر کرد و هواداران و دنیای فوتبال را در حالت پیش بینی و کنجکاوی قرار داد.

این توییت واکنش های متنوعی را برانگیخت. با برخی تفسیر استفاده از شکلک به عنوان یک اشاره که ممکن است De Gea برای بازگشت به منچستر یونایتد باز باشد. در حالی که دیگران شک و تردید باقی می مانند ، معتقدند که ممکن است مبنای قابل توجهی برای این گمانه زنی وجود نداشته باشد.

دخیا
دخیا

نتیجه

عدم قطعیت پیرامون آینده د گا و بازگشت شایعه شده وی به منچستریونایتد مطمئناً عنصری از فتنه را به دنیای فوتبال اضافه کرد. از آنجا که هواداران و کارشناسان همچنان به تفکیک هر بخش از اطلاعات و فعالیت های رسانه های اجتماعی مربوط به این وضعیت ادامه می دهند. فقط می توان تعجب کرد که آیا دیوید د خیا برای بازگشت حساس با شیاطین سرخ مقدر شد. یا اینکه آیا این شایعات در نهایت از بین می روند.

Pooria
26 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *