آرتتا و دکلان رایس معترضین هفته

طبق گزارش ورزشی دکلان رایس، هافبک آرسنال، جدیدترین بازیکنی است که درمورد وقت‌های اضافه طولانی این فصل اظهار نظر می‌کند.

آرسنال در هفته دوم لیگ برتر در خانه کریستال پالاس با نتیجه 1-0 به برتری دست پیدا کرد.

دکلان رایس که نمی‌خواهد درباره اهداف آرسنال در این فصل صحبت کند می‌گوید آن‌ها چالش‌های زیادی را پیش رو دارند.

آرتتا و دکلان رایس: معترضین هفته در آرسنال

دکلان رایس و آرتتا آرسنال
دکلان رایس و آرتتا آرسنال

رایس در مورد برد آرسنال مقابل کریستال پالاس گفت: “اگر می‌خواهید در لیگ برتر قهرمان شوید، اگر می‌خواهید در پایان صدر جدول را داشته باشید، کریستال پالاس از آن دسته تیم‌هایی است که باید مقابل آن‌ها شخصیت خود را برای کسب 3 امتیاز نشان دهید.

جریان بازی؟

بازی را با آرامش دنبال کردیم. ما می‌دانیم که بازی در این ورزشگاه چگونه است. ما بازی را کاملاً کنترل کردیم.

وقت اضافه؟

ما می‌دانیم چه اتفاقی می‌افتد (چه اندازه وقت تلف شده اعلام می‌شود) اگر زمان را تلف کنیم، کارت زرد دریافت می‌کنیم اما دیدن 7، 8، 9 دقیقه اضافه در پایان بازی ممکن است گاهی خسته کننده باشد.

پست مورد علاقه؟

من عاشق بازی رو به جلو هستم، دوست دارم گل‌های بیشتری بزنم. سرمربی من را در آن نقش می‌بیند، اما من را در نقش عمیق‌تری نیز می‌بیند، بنابراین خواهیم دید که در این فصل چه اتفاقی می‌افتد. ما مقابل ناتینگهام فارست با ترکیب 2-2-4 لوزی بازی کردیم، من در سمت چپ بودم. امشب من پشت مهاجمان بودم. در حال یادگیری روش‌های مختلف بازی در موقعیت‌های گوناگون هستم: چگونه به عنوان یک تیم ساخته شویم و بازی کنیم. برای بازی در آرسنال باید یکی از بهترین‌ها باشی.

آرسنال این فصل تا کجا پیش می‌رود؟

فعلا فقط 2 بازی گذشته است. برنامه سختی بعد از سپتامبر داریم. سال گذشته فشار زیادی روی آرسنال برای قهرمانی در لیگ وجود داشت. من به این باور دارم که چقدر جوان و تشنه موفقیت هستیم. چالش بزرگی در پیش است. بیایید به مبارزه و فشار آوردن ادامه دهیم و هر بازی را همانطور که وجود دارد، پیش ببریم.

میکل آرتتا هم سرمربی آرسنال، با گلایه از اخراج مدافع تیمش می‌گوید از این پس با کرنومتر بازی خواهند کرد!

میکل آرتتا درباره برد مقابل کریستال پالاس گفت: “یک برد عالی. خیلی خوشحالم. ادی انکتیا فوق‌العاده بود. ما تلاش داشتیم که او نقشی اصلی در حملات داشته باشد و بالاخره روی او هم خیلی پنالتی اعلام شد. 30 دقیقه 10 نفره بازی کردن خارج از خانه، بسیار دشوار است.

اخراج تاکه‌هیرو تومیاسو؟

اگر این روند استاندارد باشد فکر می‌کنم در این فصل ما بازی‌های 8 نفر مقابل 8 نفر را خواهیم دید. نمی‌دانم دقیقاً یک پرتاب توپ چقدر طول می‌کشد… آیا 3 ثانیه است؟ شاید مجبور باشیم با کرنومتر بازی کنیم! اشکالی ندارد، ما بازی را بردیم، خیلی خوشحالم.

عملکرد ادی انکتیا؟

بازیکنان ما باید روی حرکات جدید تمرکز کنند و آماده باشند تا به تیم کمک کنند و ادی فوق‌العاده بود.

عملکرد تیم؟

عالی بودند و عادت برنده شدن ایجاد شده است. در این لیگ شما باید در زمینه‌های مختلف پیروز شوید و این ما را حتی بهتر می‌کند.

عملکرد گابریل ماگالائش؟

او به ما کمک کرد که در هر دو بازی پیروز شویم. او بازی‌های زیادی انجام خواهد داد.

sajjad
24 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *