جوکوویچ

جوکوویچ، پر افتخار ترین تنیسور

طبق گزارش ورزشی افتخارآفرینی نواک جوکوویچ در تنیس آزاد فرانسه در میان عناوین اصلی روزنامه‌های چاپ امروز انگلیس قرار دارد.

نواک جوکوویچ با پیروزی مقابل کسپر رود قهرمان مسابقات اوپن فرانسه شد و با قهرمانی در 23 گرند اسلم عنوان پرافتخارترین مرد تاریخ تنیس را از آن خود کرد.

 

جوکوویچ
جوکوویچ

جوکوویچ 36 ساله در حالی به مصاف کسپر رود 24 ساله رفت که این تنیسور سال گذشته با شکست مقابل رافائل نادال نایب قهرمان این مسابقات شده بود.
جوکوویچ به این ترتیب با 23 قهرمانی در رقابت‌های گرنداسلم بالاتر از رافائل نادال (22) و راجر فدرر (20) دیگر اسطوره‌های این رشته قرار گرفت.

روزنامه‌های چاپ امروز انگلیس به غیر از افتخارآفرینی جوکوویچ، درباره قهرمانی منچسترسیتی و پپ گواردیولا هم عناوینی را انتخاب کرده‌اند:

23 شماره جادویی جوکوویچ است” تیتر روزنامه تایمز برای افتخار جدید تنیسور افسانه‌ای است.
روی جلد این روزنامه “پپ دو سال دیگر برنامه ریزی می‌کند” از تمایل این سرمربی اسپانیایی برای ادامه همکاری با منچسترسیتی خبر می‌دهد.

“بیایید یک میراث بسازیم” عنوانی است که روزنامه مترو از اظهارات رودری، زننده گل قهرمانی منچسترسیتی در لیگ قهرمانان اروپا انتخاب کرده است.
“نواک رکوردشکن یک استاد بزرگ است” هم در بالای صفحه به چشم می‌خورد.

جوکوویچ دوران حرفه‌ای بهترین تنیسور تمام دوران را با رکورد 23 گرند اسلم به پایان رساند” روی جلد روزنامه آی اسپورت مشاهده می‌شود.
“رودری پس از گل تاریخی، بیشتر می‌خواهد” به تمایل بازیکن اسپانیایی برای کسب عناوین بیشتر در منچسترسیتی اشاره دارد.

“بهترین در تمام تاریخ” از روزنامه دیلی تلگراف برای قهرمانی جدید جوکوویچ انتخاب شده است. “سه گانه 300 میلیونی بادآورده منچسترسیتی” هم پایین صفحه چاپ شده است.

“بیاید یک امپراطوری بسازیم” روی جلد استاراسپورت به اظهارات رودری برای میل بازیکنان منچسترسیتی جهت کسب عناوین بیشتر اساره می‌کند.

دیلی میل تصویری از ارلینگ هالند و جک گریلیش با جام چمپیونزلیگ منتشر کرده و از تیتر “پپ بیشتر می‌خواهد” استفاده کرده است.
پایین صفحه هم این روزنامه خبر داده که مشتریان خرید سهام باشگاه منچستریونایتد این هفته تکلیف‌شان مشخص می‌شود.

“این تازه شروع است” به مصاحبه جدید رودری روی جلد دیلی اکسپرس اشاره می‌کند. “نواک به دنبال شماره 24” هم درباره هدف بعدی تنیسور صربستانی است.

“جاده جام‌ها” درواقع از تشبیه ابتدای اسم لاتین رودری به کلمه جاده به زبان انگلیسی (ROAD) انتخاب شده که به گفته بازیکن اسپانیایی آن‌ها تمایل دارند با قهرمانی در اروپا یک امپراطوری بزرگ را پایه‌گذاری کنند.

sajjad
18 ژوئن 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *