آیا واندا نارا سرطان دارد؟

واندا نارا همسر مائورو ایکاردی بازیکن فوتبال مشهور است. که با فالورهای خودش در اینستاگرام در چند روز گذشته صحبت کرد. و به تمام سوالات آنها پاسخ داده است. در روزهای اخیر یک خبر شوکه کننده دنیای فوتبال را درگیر خودش کرده است. آیا واندا نارا سرطان دارد؟ در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

آیا واندا نارا سرطان دارد؟

به گزارش سایت ورزشی ، واندا نارا همسر ایکاردی در سال های اخیر جزو تیترهای اصلی خبرها و روزنامه های مطرح دنیا بوده است. اما در این روزها گزارش هایی از وضعیت سلامت او منتشر می شود. همه جاسخن از بیماری مهلک او می باشد. نارا درباره این موضوع سکوت خود را شکست و نکته هایی را درباره وضعیت سلامتی اش بیان نمود. نارا در استوری اینستاگرام خودش به سوالات دنبال کننده های خودش پاسخ داد. او نه تنها درباره بیماری و سلامتی اش توضیحاتی ارائه داد ، بلکه درباره مقصد بعدی و پروژه های آینده اش نیز سوالاتی مطرح شد. یکی از دنبال‌کنندگان پرسید: «حالت چطور است؟ در تلویزیون گفتند برای معالجه می‌روی، کجا؟» که نارا پاسخ داد: «من برای درمان به هیچ کشوری نمی‌روم. من مائورو را همراهی می‌کنم.»

همسر مائورو ایکاردی فصل قبل به طور قرضی در گالاتاسرای ترکیه حضور داشت. حتی جدیدا با این باشگاه قرارداد امضاء نمود. واندا تایید کرد که به او می پیوندد. زمانی که پرسیدند مقصد بعدی شما کدوم منطقه است؟ گفت: شهر استانبول. واندا نظرش را درباره تمام گزارشات مرتبط با سلامتی اش نوشت: «دروغ‌های زیادی گفته شد. آنها حرف می‌زنند و چیزهایی می‌گویند که واقعیت ندارد. بدون در نظر گرفتن اینکه دارند. در مورد زندگی دیگران صحبت می‌کنند.» بنابراین با وجود تمام شایعات، واندا نارا به گفته خودش در سلامت کامل به سر می‌برد. یک سوال مطرح شد که آیا آرزوی مشهور شدن داشته اید؟ او پاسخ داد: «وقتی با فرزندانم بیرون می‌روم یا وقتی به سوپرمارکت می‌روم.» نارا همچنین تصاویری از سفر خود به ترکیه به همراه فرزندان، شریک زندگی و حیوان خانگی خود را در استوری‌های اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.

mohamadnd
31 جولای 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *