از هالند انتقاد نکن

از هالند انتقاد نکن.مهاجم پرکار منچسترسیتی، ارلینگ هالند، اخیرا به دلیل موقعیت های از دست رفته اش در دو بازی گذشته این تیم مورد بررسی قرار گرفت. با این حال، پپ گواردیولا، سرمربی سیتی، به دفاع از هالند آمده و اصرار دارد که بازیکن نروژی نباید به خاطر ولخرجی خود با انتقادهای نابجا مواجه شود.

از هالند انتقاد نکن

هالند

که در این فصل در 5 بازی لیگ برتر 7 گل به ثمر رسانده است، در مقابل وستهم و ستاره سرخ بلگراد عملکردی نه چندان درخشان داشت و چندین موقعیت گلزنی را از دست داد. با این وجود، گواردیولا بی‌تفاوت باقی می‌ماند و مطمئن است که هالند قوی‌تر باز خواهد گشت.

گواردیولا در پاسخ به سوالی درباره نرخ تبدیل هالند به شوخی گفت: “من به خاطر این موضوع خوابم را از دست نمی دهم.” او موقعیت های باورنکردنی داشته است و می توانست 14-15 گل به ثمر برساند و همین بحث خواهد بود. اما آنچه مهم است این است که او همیشه می گفت: “من شانس دارم، من شانس دارم، من این شانس را دارم. مشکل زمانی است که فرصت ندارم، یا توپ نمی‌گیرم، یا در موقعیت اشتباهی قرار دارم.'”

از هالند انتقاد نکن
از هالند انتقاد نکن

گواردیولا

در ادامه به کسانی که سریعا از هالند انتقاد می کنند توصیه هایی ارائه کرد. توصیه من این است که زیاد از ارلینگ انتقاد نکنید. از مدافع کناری، مدافع میانی یا سرمربی انتقاد کنید، اما هرگز، هرگز از مهاجمی که تمام آن گل ها را به ثمر رسانده است، زیرا او [گل] می زند، و سپس شما خواهید بود. در موقعیتی که باید از او عذرخواهی کنی».

نرخ تبدیل گل هالند

نسبت به همین امتیاز در فصل گذشته واقعاً کاهش یافت. او در هشت بازی اول خود برای این باشگاه، 60 درصد از موقعیت های بزرگ خود را تبدیل کرد و 12 گل به ثمر رساند. با این حال، در این فصل، این آمار به 29 درصد کاهش یافت. او تنها در دو بازی گذشته 9 موقعیت بزرگ را از دست داد.

گواردیولا برخی از چالش ها را به پیش فصل هالند نسبت داد و گفت: “برای او مهم است که ریتم داشته باشد و این در پیش فصل دشوارتر بود زیرا ما در ژاپن و کره بودیم و زمان زیادی برای تمرین وجود نداشت. اما او هر هفته. در حال بهتر شدن است و همه چیز وجود دارد. او یک تهدید باورنکردنی است. او موقعیت های زیادی داشته است و این یعنی ما خوب بازی می کنیم.”

هالند
هالند

سرمربی

بر ارتباط بین شانس هالند و عملکرد کلی تیم تاکید کرد. “همیشه این احساس را دارم که تیم با توجه به تعداد موقعیت‌های ارلینگ خوب عمل می‌کند. وقتی او در موقعیت‌ها دخالت نمی‌کند، مشکلی در روند و پویایی ما اتفاق افتاد.”

علیرغم اینکه جان استونز

کوین دی بروین و برناردو سیلوا با مشکلاتی در مورد مصدومیت روبرو هستند و متئو کواچیچ در این مورد مشکوک است، گواردیولا همچنان خوشبین است. جک گریلیش به احتمال زیاد به تیم بازخواهد گشت زیرا منچسترسیتی به دنبال حفظ رکورد عالی خود در این فصل لیگ برتر است. هالند مشتاق است تا بار دیگر شایستگی های خود را ثابت کند و در بازی آتی مقابل ناتینگهام فارست به گلزنی خود ادامه دهد.

Hesam
23 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *