احسان علیخانی هم پشت گل‌محمدی درآمد

احسان علیخانی مجری و چهره مشهور تلویزیون و برنامه ساز شبکه های اینترنتی حمایت رسمی خود را از سرمربی حال حاضر تیم پرسپولیس اعلام کرد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. احسان علیخانی هم پشت گل‌محمدی درآمد.

احسان علیخانی هم پشت گل‌محمدی درآمد

به گزارش سایت ورزشی، احسان علیخانی یکی از کسانی است که پشت یحیی در آمده است. بعد از شکست تلخ تیم پرسپولیس در مقابل الدحیل قطر و حذف شدن از لیگ قهرمانان آسیا، برای برخی از هواداران باشگاه پرسپولیس اصلا باورکردنی نبود. تا جایی که تبعات باخت سریعا خودش را در لحظات پایانی مسابقه روی سکوهای آزادی نشان داد. جایی که هواداران شعارهایی را به درویش و گل محمدی نثار کردند. آنها برای اولین بار شعار «حیا کن رها کن» نصیب یحیی گل محمدی کردند. بعد از این اتفاقات شایعات زیادی پیرامون برکناری گل محمدی و حتی استعفای ایشان شنیده شد.

یحیی گل محمدی در سپاهان؟ فسخ یحیی با پرسپولیس

احسان علیخانی هم پشت گل‌محمدی درآمد

این حرف و حدیث ها تا جایی پیش رود که بسیاری از چهره ها از چهره مشهور پرسپولیس و پیشکسوتان باشگاه حمایت کردند. در همین رابطه احسان علیخانی مجری سابق تلویزیون نشان داد که همیشه به پرسپولیس عشق می ورزد. او در جدیدترین استوری اینستاگرام خودش نسبت به این موضوع واکنش نشان داد. مجری مشهور و پرسپولیسی تلویزیون که مدتی نیز از فضای فعالیت در صداوسیما دور است هم به این شایعات واکنش نشان داد و تمام‌قد از یحیی گل‌محمدی حمایت کرد.

او در این خصوص نوشت: یادمون نره یحیی چقدر دلمون رو شاد کرد و چقدر جنگید با همه مشکلات. بی‌معرفت نباشیم! به نظر شما چرا گل محمدی مورد هجمه هواداران قرار گرفت؟ آیا این سرمربی افتخارات کمی در سال های اخیر داشته است؟ آیا مردم ایران فراموش کار هستند و یادشان رفت که سال قبل همین گل محمدی توانست سه تا جام بگیرد و حالا نسبت به او بی احترامی یا شعار می دهند.

mohamadnd
8 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *