حذف تیم فوتبال امید ایران در هانگژو

تیم های ملی فوتبال امید ایران و هنگ کنگ در دیدار دور یک چهارم نهایی بازی های آسیایی هانگژو از ساعت 15 امروز یکشنبه روبروی هم قرار گرفتند. در پایان شاگردان رضا عنایتی در کامل ناباوری با نتیجه 1-0 شکست خورده و از دور رقابت ها حذف شدند. در ادامه سایت ورزشی با حذف تیم فوتبال امید ایران در هانگژو با ما همراه شوید.

 

حذف تیم فوتبال امید ایران در هانگژو

به گزارش سایت ورزشی ، تیم فوتبال امید ایران در مسابقات آسیایی هانگژو در دور یک چهارم نهایی در مقابل هنگ کنگ شکست خورد. تیم ملی امید ایران با هدایت رضا عنایتی پا به این مسابقات گذاشته است. در ادامه به بررسی عملکرد بازیکنان و کادر فنی در دقیقه های مختلف این مسابقه می پردازیم.

حذف تیم فوتبال امید ایران در هانگژو

ایران صفر – یک هنگ کنگ

گل‌: هین فوون

نیمه اول:

تیم ملی امید ایران در نیمه اول عملکرد خوبی داشت و در دقیقه 15 فوتبالیست ها اعتقاد داشتند که باید خطای پنالتی به نفع آنها اعلام می شد. اما داور برخورد بازیکن حریف با اسلامی را اصلا خطا اعلام نمود. همچنین ارسلان مطهری در دقیقه 24 فرصت مناسبی برای جلو انداختن ایران داشت. اما ضربه سر او بر روی ارسال تورانیان در اختیار دروازه بان هنگ کنگ قرار گرفت و اولین فرصت خطرناک آنها از دست رفت.

حذف تیم فوتبال امید ایران در هانگژو

نیمه دوم:

گل اول هنگ کنگ در دقیقه 47 مسابقه با ارسال بلند آنسون وونگ در محوطه جریمه با ضربه سر چانگ همراه شد. پاس او را هین فوون با ضربه سر وارد دروازه سید حسین حسینی نموده تا شروع موفق در همین ابتدای نیمه دوم را داشته باشند. تیم ملی امید ایران نیز برای جبران گل های خورده حملات زیادی را بر روی دروازه حریف ترتیب داد. دقیقه 57 ضربه محکم خدابنده لو بعد از برخورد با مدافعان بلوکه شد. یک فرصت گلزنی مساوی در دقیقه 60 از دست رفت. مطهری با سرعت وارد محوطه شد تا ارسال خطرناک خدا بنده لو را در فاصله کم با دروازه به بیرون ارسال نمود تا نتواند گل بزند. ایران در دقایق باقی مانده نیمه دوم تلاش زیادی برای گلزنی داشت و هنگ کنگ عقب کشید.

حذف تیم فوتبال امید ایران در هانگژو

در دقیقه 67 ضربه محکم اسلامی بر روی پاس خدا بنده لو در محوطه جریمه ابتدا توسط دروازه بان ها دفع شد. سپس مطهری توپ را در اختیارش گرفت و با دخالت بازیکن حریف سعی بر دفع توپ داشت که روی زمین افتاد و داور اصلا پنالتی نگرفت. دقیقه ۷۲ ایران یک مرتبه دیگر به گلزنی نزدیک شد اما ضربه سر خطرناک آریا برزگر را دروازه‌بان دفع کرد. ارسلان مطهری با ریباند آماده گلزنی بود. که سوت داور به نشانه آفساید به صدا درآمد و این موقعیت نتیجه را تغییر نداد. حملات شاگردان عنایتی برای تغییر سرنوشت تیم امید اثری نداشت تا در نهایت آن‌ها شکست را بپذیرند و از دور رقابت‌ها کنار بروند.

تعویض ها:

در ۱۰ دقیقه پایانی رضا عنایتی دست به سه تعویض همزمان زد و حتی سامان فلاح مصدوم را برای‌ استفاده از قدرت سرزنی‌ وی به میدان فراخواند که این تغییرات دیرهنگام هم اثر بخش نشد تا تیم امید ایران پس از ناکامی در صعود به المپیک، اینبار از کسب موفقیت در بازی های آسیایی باز بماند. در پایان این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود تیم هنگ کنگ به پایان رسید.

حذف تیم فوتبال امید ایران در هانگژو

ترکیب تیم امید ایران

سیدحسین حسینی، سینا شاه عباسی(۸۵- سامان فلاح)، سیدمجید نصییری، سامان تورانیان، حسین گودرزی، محمد خدابنده لو. غلامرضا ثابت ایمانی(۶۸- آریا برزگر)، محمدحسین اسلامی(۸۵- امید حامدی فر)، امیر جعفری(۸۵- محمدرضا غبیشاوی). مهدی ممی زاده و ارسلان مطهری.

حذف تیم فوتبال امید ایران در هانگژو

ترکیب تیم امید هنگ کنگ

کاوینگ تسه، تسانگ یی‌هنگ، انگای هوی‌لی، کریستیم الکساندر جوجو، فوی هین پوون، جوی این جسه یو، مینگ هیم سون، چون مینگ وو، هو چون آنسون ونگ، وینگ کار اوی، هی ایین چنگ.

mohamadnd
1 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *