صدای انریکه هم در آمد

لوئیس انریکه از بلاتکلیفی موجود در پاری سن ژرمن به دلیل آینده کیلیان امباپه خسته شده است.

طبق گزارش ورزشی بلاتکلیفی کیلیان امباپه می‌تواند نیمی دیگر از پاری سن ژرمن را از بین ببرد. انتشار مداوم اخباری که چهره امباپه را مخدوش می‌کند، مشهود است. یا تصمیماتی برای آزار دادن بازیکن، مثلاً او را به تور ژاپن نبردند که انگار از باشگاه کنار گذاشته شده است.

صدای انریکه هم در آمد

صدای انریکه هم در آمد
صدای انریکه هم در آمد

این تصمیمات فقط یک هدف دارند: فروش بازیکن در همین تابستان و به دست آوردن مبلغ قابل توجه برای فعالیت در نقل و انتقالات تابستانی.

وقتی لوئیس انریکه امروز خبری از لو پاریزین را دید که در آن احتمال پایان همکاری لوئیز کامپوس با پاری سن ژرمن را مطرح کرد، مربی اسپانیایی با تعجب به آن واکنش نشان داده و از این تصمیم عصبانی شده است.

لوئیس کامپوس و امباپه رابطه شخصی و حرفه‌ای دارند که به دوران او در موناکو برمی‌گردد، زمانی که یک مربی می‌خواست امباپه را اخراج کند و لوئیس کامپوس آن مربی را اخراج کرد! به طوری که فلورنتینو پرز به لوئیس کامپوس روی آورد تا سعی کند این بازیکن را در گذشته متقاعد کند که رئال مادرید را انتخاب کند.

با این حال، کیلیان تمدید در پاری سن ژرمن را انتخاب کرد و سپس ناصر الخلیفی با لوئیس کامپوس به عنوان مدیر ورزشی غیررسمی تحت عنوان مشاور ورزشی خارجی قرارداد امضا کرد، اما واضح است که لوئیس کامپوس در باشگاه حضور دارد و یک چهره کلیدی است.

علاوه بر این، قطر تصمیم گرفت دو مدیرورزشی که در این باشگاه حضور داشتند را در قسمت فنی حذف کند. آنترو هنریکه از گذشته باقی ماند و با آمدن لوئیس کامپوس به او پیوست. دو مدیر ورزشی در یک باشگاه مانند دو پادشاه در یک قلمرو. این ماجرا با خروج آنترو هنریکه از پاری سن ژرمن و انتخاب او به عنوان مدیر لیگ قطر به پایان رسید.

شرایط پیچیده پاریس
واقعیت این است که آن‌ها انریکه را تحت فشار گذاشته‌اند. اگر امباپه با خروج موافقت نکند، ممکن است سرمربی به دلیل تصمیم باشگاه نتواند در فصل جدید روی او حساب کند. واقعیت این است که با این کار پاری سن ژرمن یک هاراگیری ورزشی انجام می‌دهد.

باید دید که آیا قطری‌ها، بالاخره چنین تصمیمی با تأثیر بسیار گسترده خواهند گرفت و امباپه را یک فصل نیمکت نشین می‌کنند یا خیر. انریکه از زمان خط خوردن این بازیکن از تور ژاپن، حس می‌کند که ممکن است این احتمال وجود داشته باشد و امباپه برای یک فصل نیمکت نشین باشد.

اگر به این وضعیت، این خبر را هم اضافه کنیم که دست راست انریکه یعنی رافل پل به دلیل مشکل شخصی احتمال ادامه حضور در پاری سن ژرمن را بررسی می‌کند، نتیجه نهایی این است که بحران امباپه و یا اگر احتمال خروج لوئیس کامپوس حقیقت پیدا کند، لوئیس انریکه می‌تواند نفر بعدی‌ای باشد که باشگاه پاریسی را ترک می‌کند.

به عبارت دیگر، وضعیتی که انریکه چند روز پس از شروع لیگ فرانسه خواهد دید، این خواهد بود: اینکه حامی او یعنی لوئیس کامپوس آنجا نیست، امباپه را دارد اما در واقع ندارد، نمی‌توانند بازیکنی جذب کنند چون امباپه هنوز هست و اینکه دست راستش هم تیم را ترک کرده است.

واکنش زنجیره‌ای به تمام تصمیم‌ها و افشاگری‌هایی که به دلیل بحران امباپه اتفاق می‌افتد، تا این لحظه انریکه را مانند یک آتشفشان آماده فعالیت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *