آسیب دیدگی مدافع استقلال از ناحیه رباط داخلی

مدافع تیم استقلال تهران از ناحیه زانو در بازی دیروز آسیب دیدگی پیدا کرده است. تیم فوتبال آبی های تهران در هفته دهم رقابت های لیگ برتر مقابل تراکتورسازی تبریز در مقابل تراکتوری ها با 2 گل به پیروزی دست یافتند. در این مسابقه محمد حسین مرادمند مدافع استقلال از ناحیه زانو آسیب دید و تعویض شد. در ادامه سایت ورزشی با آسیب دیدگی مدافع استقلال از ناحیه رباط داخلی همراه شوید.

 

آسیب دیدگی مدافع استقلال از ناحیه رباط داخلی

به گزارش سایت ورزشی، خبری تلخ و ناخوشایند از بازی دیروز استقلال در مقابل تراکتورسازی به گوش می رسد. یکی از مدافعان آماده باشگاه استقلال قطعا مرادمند است. که در دیدار با تراکتور به دلیل مصدومیت چند ماه فوتبال و میادین مسابقه را از دست می دهد. این یعنی آبی ها فقط دو مدافع تخصصی دارند. محمد حسین مرادمند در مسابقه دیروز در برابر تراکتورسازی آسیب دید و از زمین مسابقه بیرون رفت. او تلاش زیادی کرد تا دوباره بتواند به میدان بازگردد. اما به دلیل آسیب دیدگی پای او مانع از ادامه حضورش در ترکیب اصلی تیم شد. و جای خود را به امید حامدی فر داد.

خواننده مشهور استقلالی روی سکوها آزادی دیده شد

آسیب دیدگی مدافع استقلال از ناحیه رباط داخلی

مدافع باتجربه و عالی تیم آبی ها امروز مورد آزمایش MRI قرار می گیرد تا پزشکان نظر نهایی خود را در این باره اتخاذ نماید. بررسی های اولیه نشان می دهد.  این بازیکن از رباط داخلی دچار مشکل شد. این فوتبالیست امید دارد که جواب آزمایشات پزشکی با خبرهای خوب همراه شود و دوری از میادین فوتبالی برایش طولانی نگردد. اگر آسیب این فوتبالیست از ناحیه رباط داخلی تایید شود، جواد نمی تواند تا چند ماه آینده از مرادمند استفاده کند و این اصلا خبر خوبی برای آبی ها نیست. استقلال نیز در این فصل بازیکنانی نظیر ایمان سلیمی و آرمین سهرابیان را به عنوان مدافعان تخصصی در اختیار دارند.

آسیب دیدگی مدافع استقلال از ناحیه رباط داخلی

بازیکنان جایگزین مرادمند

چنانچه آسیب دیدگی مرادمند بالای 2 ماه زمان ببرد، شاید حتی نکونام مجبور شود از رده های پایین یک مدافع به تیم اضافه نماید. از آنجایی که لیست بزرگسال های استقلال نیز پر شده است. و آنها نمی توانند بازیکنانی نظیر عارف غلامی و رافائل سیلوا را به عنوان سهمیه بازیکن آزاد به تیم اضافه نمایند. برای رسیدن جواب نهایی آزمایش های صورت گرفته است. و تعیین میزان دوری مرادمند از میادین باید منتظر ماند. استقلال تا زمان برگزاری دربی در تاریخ 23 آذر، باید با ذوب‌آهن و فولاد روبه‌رو شود.

mohamadnd
12 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *