ستاره استقلال راهی چین شد

تیم استقلال تهران در فصل پیش رو با جواد نکونام روزهای بهتری را نسبت به سال قبل سپری می کند. اما دیروز یک خبر  بیان شد که دو تا از ستاره ها و بازیکنان این باشگاه اردوی تیم استقلال را به مقصد چین ترک کردند. در ادامه سایت ورزشی با “ستاره استقلال راهی چین شد” همراه ما باشید.

 

ستاره استقلال راهی چین شد

به گزارش سایت ورزشی ، سید حسین حسینی و امیر ارسلان مطهری دوتا از بهترین بازیکنان فوتبال تیم استقلال اردوی این باشگاه را ترک کردند و به چین رفتند. آنها تیم ملی امید را در باز بازی های آسیایی هانگژو همراهی خواهند کرد. شایعات زیادی وجود داشت که جواد نکونام با تیم ملی امید همکاری زیادی نخواهد داشت. اما به هر دو بازیکن خودش اجازه حضور در اردوی تیم ملی امید را داده است. علاوه بر این دو بازیکن سامان تورانیان نیز در تیم امید حضور دارد و به همین بهانه بازی استقلال در مقابل هوادار لغو شد. تیم ملی امید المپیک را از دست داد.

ستاره استقلال راهی چین شد

حسین حسینی گلر تیم استقلال بود که به اردوی تیم امید ملحق شد و خیلی ها انتظار این را دارند. که حضور او دوباره در اردوی تیم ملی می تواند این دروازه بان را در چهار هفته ابتدایی در بین بهترین دروازه بان های شاخص با عملکرد بی نظیر قرار دهد. و همه این گلر را شایسته حضور در اردوی تیم ملی دارد. با این حال امیر قلعه نویی توضیح داد که علت دعوت نشدن سید حسینی از قبل هماهنگ شد. و او در ترکیب تیم امید در بازی های آسیایی هانگژو مسابقه می دهد. ظاهرا به سید حسینی وعده داد شده که به اردوی بعدی تیم ملی دعوت می شود. و به همین خاطر راهی چین شد تا در ترکیب تیم امید مسابقه دهد. البته حسینی و ارسلان مطهری کار سختی را در اردوی تیم ملی امید دارند.

mohamadnd
16 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *