بیل کنرایت رئیس باشگاه اورتون درگذشت

یکی از چهره های شاخص در باشگاه اورتون به دلیل بیماری سرطان کبد تحت عمل جراحی قرار گرفت. بیل کنرایت به دلیل مشکل کبدی و بیماری سرطان درگذشت. ایشان رئیس باشگاه اورتون انگلیس بود که سابقه درخشانی در این باشگاه داشته است. در ادامه سایت ورزشی با خبر درگذشت بیل کنرایت رئیس باشگاه اورتون همراه شوید.

 

درگذشت بیل کنرایت رئیس باشگاه اورتون

به گزارش سایت ورزشی ، بیل کنرایت رئیس باشگاه اورتون در سن 78 سالگی به دلیل مشکل سرطان کبد درگذشت. این شخص از سال 1999 سهامدار گودیسون پارک بود. در سال 2004 نیز رئیس هئیت مدیره باشگاه اورتون انتخاب شد. از فصل قبل در هیچ کدام از مسابقات این باشگاه دیده نشد. باشگاه رسما اعلام کرد که او در ماه آگوست به دلیل برداشتن تومور سرطانی کبد تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت. بعد از جراحی نیز به دلیل مدت طولانی بستری بودن در بخ مراقبت های ویژه، سرانجام در تاریخ 12 اکتبر 2023 از بیمارستان مرخص شد و روند بهبودی خودش را در منزل دنبال کرد.

تیم فوتبال اورتون از جمله باشگاه های مشهور انگلیسی در لیگ جزیره است که رسما در روز سه شنبه بیانیه اعلام کرد و نوشت:

«باشگاه فوتبال اورتون در پی درگذشت رئیس بیل کنرایت که شب گذشته در سن ۷۸ سالگی و در کنار خانواده و عزیزانش در آرامش از دنیا رفت، سوگوار است. بیل کنرایت باشگاه را در دوره‌ای از تغییرات بی‌سابقه در فوتبال انگلیس رهبری کرد. او که یک اورتونی مادام‌العمر بود، در ۲۳ اکتبر ۱۹۸۹ به عضویت هیئت مدیره درآمد و سپس در ۱۹۹۹ کنسرسیوم او باشگاه را تصاحب کرد. باشگاه یک رئیس، یک رهبر، یک دوست و یک الهام‌بخش را از دست داده است. دعاهای همه در اورتون با شریک زندگی‌اش جنی سیگرو، دخترش لوسی کنرایت، نوه‌ها و همه کسانی است که او را می‌شناختند و دوستش داشتند.»

قطعا در این هفته از مسابقات اورتون با یک دقیقه سکوت به دلیل درگذشت رئیس باشگاه آغاز خواهد شد.

mohamadnd
26 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *